Noutăți

 

 

 

 

 
Cu sunetele din Realitatea Divină, vă întâmpin iubiții mei copii umani, OMAR TA SATT. Sunt Melek Metatron.
Prin fiecare cuvânt, energiile vă sunt aduse, tiparele energetice sunt ancorate, sunteți învăluiți cu iubire, siguranță, atenție conștientă. Deja ați preluat multe energii și, cu siguranță puteți simți că ceva s-a transformat în voi. Atunci când energiile v[ sunt aduse cu o mare putere a radianței, întregul vostru corp de lumină este expansionat și circulă în ritmul respirației lui Dumnezeu. Această circulație în ritmul Respirației lui Dumnezeu înseamnă echilibru interior pe care voi îl simțiți. Echilibrul creează pacea. Fiecare cuvânt poartă o energie, fiecare cuvânt este pătruns de iubirea pe care noi o simțim pentru voi, iubiții noștri copii umani.
Folosiți această zi, în acest mare colectiv a unificării, pentru a vă deschide chiar și mai mult. Simțiți mai profund, deoarece sunt clipe pline de misticism, sunt clipe pline de magie, sunt clipele care fac ca totul să strălucească. Marea colectivitate, unificarea poartă multă forță și putere și în exterior. Energiile își găsesc calea și sunt ancorate acolo unde este cea mai mare nevoie de ele.
Și astfel, aici și acum, peste voi sunt revărsate picăturile de binecuvântare din Sursa Divină, picăturile de binecuvântare ale unificării. Bucurați-vă de această clipă intensă, deoarece și această clipă este plină de misticism și magie. Această clipă poate transforma totul în voi. Permiteți, permiteți...
(...)
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.