Noutăți

 

 

 

 

 
Sunt Melek Metatron, sunt lumina, sunt iubirea, sunt în aceste clipe, acum, foarte aproape de voi. Iubiții mei copii umani, prin sunetele OMAR TA SATT, vă invit să intrați în această energie care, de dincolo de spațiu și timp, vă este adusă.
Sunteți cu mult mai mult decât doar oameni. Elexirul vieții din voi este energia care vă menține în viață. Așa este atunci când energia se revarsă asupra voastră, nu doar lumina voastră se expansionează, nu doar conștiința voastră se înalță, ci și energia vieții, deoarece exact aceasta este atât de importantă în aceste timpuri, ca energia vieții să fie împuternicită cu bucurie, cu ocrotire, cu iubire, cu lumină și pace. Tiparul de bază al acestor zile este unificarea. Voi sunteți uniți, voi v-ați adunat și focalizarea voastră deja s-a orientat spre lumină și iubire. Dacă fiecare om și-ar deschide inima și ar deveni la fel de sensibil ca voi, ar putea percepe această energie și v-ați putea imagina ce ar însemna dacă mii de oameni ar realiza acest lucru într-o clipă cu aceeași energie, același sentiment, astfel s-ar naște putere, forță în voi înșivă, dar și pentru toate ființele și planeta voastră. Nu subestimați această forță unită.
Atunci când mulți oameni fac același lucru în aceeași clipă, efectul este unul special. Deseori, în inconștient se poate produce vindecarea pentru cineva, chiar pentru mulți și chiar și pentru voi. Folosiți aceste zile, folosiți-le pentru a prelua totul, tot ceea ce noi vă aducem. Încercați să puneți deoparte îndoielile, aveți încredere că totul este bine așa cum este, deoarece exact atunci se intensifică energia din voi și miracolul se deschide. Exact acum, în această perioadă, miracolele din voi se deschid mult mai repede. Conștiința crește, lumina se expansionează și noi vă îmbrățișăm cu iubirea noastră, cu energia noastră vă susținem, suntem alături de voi. Vrem ca voi să simțiți că nu sunteți singuri. Veniți aici, veniți la mine și voi revărsa asupra voastră toată iubirea mea, toată lumina mea, vă voi îmbrățișa cu multă căldură, vă voi atinge Sufletul și vă voi ajuta să conștientizați ce înseamnă atunci când Melek Metatron spune: Sunteți cu mult mai mult decât doar oameni.
În această perioadă, pe Planeta voastră este foarte greu pentru voi și pentru toți oamenii. De aceea bucurați-vă de aceste zile și dați voie miracolelor să se întâmple, permiteți și primiți aceste cadouri fără dar și poate, deoarece meritați toate acestea, sunteți vrednici. Sunteți importanți, cu toții sunteți importanți și împreună putem atinge foarte multe. Cu multă compasiune pentru acei oameni care încă dorm plini de frici și nu știu, sunt lipsiți de orientare, se simt fără susținere, haideți să facem ceva pentru acești oameni. Tocmai de aceea tiparul energetic de acum este unificarea.
Noi iubim fiecare ființă, iubim Planeta, vă iubim pe voi, vă iubim chiar și cu îndoielile voastre, cu rănile voastre, vă iubim exact așa cum sunteți, deoarece așa cum sunteți, sunteți exact cum trebuie, nu trebuie să fiți altfel, nu trebuie să pretindeți că sunteți diferiți, nu trebuie să purtați măști, deoarece noi vedem totul, vedem puritatea din Sufletul vostru, deschiderea, iubirea, intenția și ceea ce voi faceți. Sunteți unii dintre noi. Cu toții suntem o Familie.
Vom revărsa asupra voastră picăturile de binecuvântare ale unificării și astfel veți putea simți mai profund, mai intim ce înseamnă când mulți oameni cu aceeași orientare, realizează ceva împreună. Atunci când fiecare face ceva pentru întreg, fiecare va fi răsplătit mai mult ca niciodată. Intenția noastră este de a vă împuternici, intenția noastră este de a vă lua toate fricile, toate grijile, de a vă purta, de a fi alături de voi, de a vă susține, dar mai ales de a vă iubi, onora, deoarece aveți nevoie de curaj în aceste timpuri pentru a evolua, pentru a înțelege ce se întâmplă pe această Planetă, ce se întâmplă cu oamenii.
Este nevoie de curaj pentru a înțelege că transformarea este deja atât de avansată, schimbările ajung în profunzime și totul se modifică. Aproape fiecare om trebuie să lase ceva în urma sa, ceva ce poate însemna mult pentru el, pentru ca ceva nou să apară, ceva nou ce este atât de minunat. Cu toate acestea nu este înțeles cum se întâmplă, ce va urma și totuși sunteți aici, deoarece simțiți adevărul din spatele fiecărui cuvânt, deoarece simțiți că evoluția trebuie să aibă loc. Există cu mult mai mult decât oamenii cred sau își imaginează că există.
Este o transformare mare, foarte mare. Nu puteți merge înapoi. Există doar acum și ceea ce se întâmplă. Dacă aveți o mare încredere, pentru voi va fi foarte ușor. Noi și atât de mulți oameni de pe Planetă, folosim atributele divine, compasiunea pentru toți acei oameni care suferă atât de mult, iubirea, curajul, recunoștința, dorul de pace. Toate acestea sunt trăite. Și voi le trăiți și de aceea, bucurați-vă acum de picăturile de binecuvântare ale unificării. Simțiți această energie.
(...)
Milioane de lumini s-au adunat pentru a vă susține. Absorbiți aceste cadouri, înseamnă atât de mult! Fiecare cuvânt, fiecare energie este purtată de iubire. Dumnezeu este iubire, este iubirea universală care nu cere nimic, care nu judecă, este iubirea care este. Această iubire este perceptibilă pentru voi. Sunt atât de mulți care s-au adunat și, totuși, noi vedem fiecare corp de lumină, vedem strălucirea, energia cum curge, cum își caută drumul și vă luminează din interior, vă înalță și astfel voi veți ști cu adevărat că sunteți cu mult mai mult decât doar oameni. Toate acestea, tot ceea ce este cu adevărat important, se află deja în voi. Unele câmpuri luminează și circulă, energiile ne arată cum, cu fiecare dintre ele putem realiza ceva eficient, ceva care pentru voi, în aceste clipe înseamnă tot ce este mai bun.
Și astfel, aceste zile, haideți să le începem prin cuvintele Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh,  So’ham. 
An’Anasha.
 

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.