Noutăți

 

 

 

 

 
Draga mea Familie,
În sfârșit a sosit din nou timpul să sărbătorim Festivalul Iubirii. De la un Festival la altul, tot mai mult îmi doresc să fim împreună. Chiar și când sărbătorim împreună de departe, colectivul poate fi simțit foarte intens în energia, iubirea și comunitatea sa. În aceste timpuri este nevoie de pregătiri speciale deoarece fiecare energie are un efect mult mai puternic în strălucirea sa. Majoritatea dintre voi pot simți schimbările de la toate nivelele și de aceea este mai important ca niciodată până acum să fim într-un colectiv mare și să ne conectăm unii cu ceilalți. Tiparul de bază al Festivalului este Magia.
Heiko El’Shara și eu așteptăm cu nerăbdare aceste zile și vă vom trimite în avans multă energie sub formă de Cristale.
A voastră
Sabine Sangitar

🧡

Sâmbătă 17 aprilie 2021
Melek Metatron - Picăturile de binecuvântare
Isus – Magia schimbarii
Îngerul Chamuel – Eliberarea de durerile emotionale care au mai ramas 
Melek Metatron – Intrebari pentru voi; Sai’Ba’Emh – Aprindem Focul Nyoonic
Ingerul Iubirii – Initiere in Lumina divina creatoare care lumineaza in voi
Duminică 18 aprilie 2021
Kryon - Quin’Taas
Myriel – Magia schimbarii
La’La’Mah – Lumina zanelor creeaza Miracole
Grace – Initiere magica
Ashtar Sheran – Calatoria la Pacea Galactica

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.