Sunt Ashtar Sheran și aparțin de Confederația Păcii Galactice. Am fost ales să vă însoțesc într-o călătorie a păcii galactice.
Eu văd în aceste clipe, dacă mă uit la fiecare și la întregul colectiv, când vă aflați într-o profundă conexiune și în câmpul chakrelor unificate, văd strălucirea corpului de lumină și recunosc pe mulți dintre voi. Mulți dintre voi, atunci când mintea doarme, sunt preluați de Ashtar Sheran cu câteva aspecte și trec printr-o școală pe nava mamă. Eu știu că mulți dintre voi, exact în aceste clipe, se simt foarte profund conmectați cu mine și energiile mele. Este important, este benefic să aveți o încredere profundă că atunci când aspectele călătoresc în Realitatea Divină într-o călătorie, că această călătorie se petrece cu adevărat. Astfel eu vă invit să mergeți cu mine.
Rugați-l pe Îngerul Auriu din voi să unifice cât mai multe aspecte. Vă însoțesc Îngerul Păzitor și Ambasadorul Iubirii, ca întotdeauna. Vă rostiți numele originar și sunteți într-o profundă, profundă încredere, MonaOha. Se întâmplă dincolo de spațiu și timp, este nevoie doar de o respirație profundă pe care o realizați acum și aspectele voastre vor fi în nava mamă. Deschideți-vă Ochiul Interior și priviți cât de multe ființe s-au adunat. Îi vedeți pe Maeștrii Weiadeeni, poate vă vedeți părinții originari, îl vedeți pe Isus, pe cei 36 de Înalți Consilieri și foarte mulți Îngeri. Bucuria este foarte mare.
Simțiți că primiți multă iubire, energii vindecătoare, puteți simți profund pacea, simțiți apartenența. Poate că totul vă pare familiar, motivul este că aspectele voastre vin deseori la noi, petrec mult timp aici. Dar în momentul acum noi am pregătit ceva pentru voi ca purtători ai luminii. Atât de des întrebați ce ați putea face pentru Lady Shyenna, pentru oameni, ce puteți face? Noi am pregătit pentru voi o hologramă în care vă vom conduce. Vă veți vedea Planeta SolA’Vana. Lăsați-vă acum conduși spre această hologramă.
Și acum puteți vedea Planeta, minunata Planetă Sol’A’Vana. Vă rugăm acum să vă activați Raza Sinus. Pe vârful ei așezați Cristalele care sunt importante pentru voi, pentru SolA’Vana, pentru Lady Shyenna, pentru oameni. Și în timp ce priviți Planeta, trimiteți multe Cristale în cea mai profundă intenție, așa cum este posibil pentru voi. Vă acord timpul necesar.
Conștientizați că sunteți purtători ai luminii. Noi am realizat ceva special pentru voi, pentru Lady Shyenna și pentru toți oamenii. În aceste clipe, Isus va păși în această hologramă și va exista o pace profundă. Simțiți prezența lui Isus foarte intens. Pacea care se expansionează. Sunteți în Realitatea Divină.
Activați-vă acum Raza Inimii. Și Isus își activează Raza Inimii. Aveți încredere în mine. Ceea ce se întâmplă acum este unic deoarece în Realitatea Divină, Picăturile de Binecuvântare ale Păcii sunt transmise prin Raza Inimii. Veți fi prezenți atunci când această energie din Raza Inimii se va revărsa asupra lui Lady Shyenna. Se întâmplă în sunetele Realității Divine.
(...)
Este liniște. Toate ființele au observat ce s-a întâmplat. Pentru voi a sosit timpul să vă retrageți aspectele, iubirea tuturor ființelor vă însoțește și astfel realizați o respirație profundă. Simțiți cum pacea, această energie se expansionează în voi. Este liniște deplină.
Și astfel nu pot decât să vă rog să prețuiți toate energiile pe care le-ați absorbit în aceste zile. Să alimentați și să radiați în exterior, din profunzimea Sufletului vostru, atributele divine cum sunt compasiunea, atenția conștientă și recunoștința. Familia Oamenilor este împreună, este Familia voastră. Eu, Ashtar Sheran, eu veghez asupra voastră în fiecare clipă și fiecare respirație. Așa este. Etern, etern, etern.
AnAnasha
Festivalul Kryon - primavara 2021

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.