Sunt o lumină a zânelor, port sunetele La’La’Mah. Cu imensa iubire ce o simt pentru oameni sunt aici, acum și vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT.
Sunt purtătoarea luminii magiei, sunt de asemenea purtătoarea luminii transformării deoarece poporul alb-albastru nu își dorește nimic mai mult decât să fie din nou, pe deplin, cu voi, oamenii, pentru ca împreună să putem acționa pentru ceva nou, pentru starea originară, ceea ce voi și noi numim QuinTaas.
Am fost aleasă pentru ca aici și acum să fac să strălucească magia pentru voi, pentru comunitate. Strălucirea se expansionează mereu atunci când primește atenție. Poate că deja simțiți energia magiei care a fost adusă cu fiecare cuvânt pe care vi-l adresez.
Respirați de câteva ori profund și urmați ritmul energiei. Abandonați-vă plini de încredere în profunzimea din voi. Unificați-vă Chakrele și simțiți în voi Lumina divină.
Pentru câteva clipe lăsați în urma voastră tot ceea ce vă apasă. Aveți încredere că voi acționa pentru binele vostru. Purtați în voi un câmp numit Grădina Magică. Chemați-vă Grupul personal de Îngeri, Ambasadorul Iubirii, Magul interior.
Rugați-l pe Îngerul Auriu din voi să unifice câteva dintre aspectele voastre. Cu o respirație profundă pe care o realizați acum, vă aflați în Grădina voastră Magică. Priviți în jurul vostru și absorbiți tot ceea ce vedeți, tot ce simțiți. Simțiți iarba sub tălpile voastre, simțiți soarele, simțiți energia.
Poate că puteți simți că nu sunteți singuri. Ambasadorul iubirii, Magul interior sunt alături de voi. Începeți să pășiți prin această Grădină Magică. Acordați-vă timpul necesar și bucurați-vă de fiecare energie și de tot ceea ce vedeți, fiecare copac, fiecare plantă, fiecare lac. Tot ceea ce este important pentru voi. Acordați-vă timpul necesar pentru a vă bucura de toate.
Acum vă conduc spre un loc special. Pur și simplu lăsați-vă ghidați. În timp ce voi urmați aceste urme, simțiți cum energia se transformă. Acolo unde ajungeți acum vă opriți. Lângă voi se află Ambasadorul Iubirii și Magul Interior. În fața voastră eu mă voi arăta acum. Mă veți vedea sau mă veți simți. Sunt La’La’Mah.
Dacă mă puteți vedea sau simți, atunci veți simți de asemenea dacă există o conexiune între noi. Activați-vă acum Raza Inimii. Și eu îmi activez Raza inimii și o voi uni cu a voastră.
Acum, prin Raza Inimii vă voi aduce energii magice și magnetice pe care voi le veți absorbi cu Raza Inimii voastre. Acum, energia magică și magnetică o puteți absorbi cu Raza Inimii în interiorul vostru. Aspectele voastre vor absorbi aceste energii și le vor ancora.
Acum noi, împreună, vom deschide mâinile și dacă simțiți că aparțineți, atunci din mâinile voastre și ale mele vor apărea scânteieri albastre și un foc magic se va forma în Grădina Magică.
Priviți acum focul magic care strălucește. Simțiți forța lui.
Eu, La’La’Mah, împreună cu voi am aprins focul magic pentru a vă arăta cât de multă stimă, respect și iubire, eu și multe ființe ale naturii simțim pentru voi. Forța magiei din acest foc este intensă. Nu vă rețineți în a pune dorințele, speranțele, dorul vostru în acest foc magic. Acest foc magic poate acționa ca acestea să se manifeste pentru voi, în viața voastră, deoarece timpul este acum.
Oricând doriți să căutați acest foc magic, acesta se va expansiona. Cu cât mai multă atenție îi veți acorda, cu atât mai ușor va fi să manifestați ceea ce pentru voi este bine și potrivit în acest moment.
Respirați acum de câteva ori profund și să știți că acest câmp este în voi. Nu este în afara voastră, este în voi. A fost o bucurie pentru mine să aprindem împreună acest foc magic. Port multă iubire pentru voi. Mă puteți chema oricând, voi fi alături de voi.
Port un AnAnasha auriu spre voi.
An’Anasha
Festivalul Kryon - primavara 2021

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.