Iubita mea Familie,
Ca întotdeauna, a fost un festival foarte intens, un Festival caracterizat prin lumină și energii foarte perceptibile. Canalizarea lui Naburaa în care simțirea a fost exprimată foarte frumos, a fost foarte puternică. Contează foarte mult atunci când puteți simți ceva fără influența dualității.
Alte canalizări foarte puternice au fost cele ale lui Melek Metatron, Merlin și Isus.
Naburaa a fost principala energie a Walk-In-ului dar, alături de el, au fost alte 18 ființe diferite care aparțin Semințelor Stelare. Ele au adus atribute și le-au ancorat. Naburaa a ancorat sunetele și energiile Festivalului dar și energiile seminarului de vineri.
Sper că v-ați bucurat de aceste zile speciale. Mii de AN'ANASHAs aurii !! El'Shara și eu vă iubim foarte, foarte mult.
A voastră,  
 Sabine Sangitar

 Canalizările din cadrul Festivalului: 

  Kryon: Transmisie de bun venit

 Melek Metatron: Fluxul reinnoirii

 Naburaa: Cantecele Semintelor Stelare

Seth: Energia SHADEES

Ancorarea energiei SHADEES - Propriul vostru miracol

 Merlin: Va va fi inmanata Bagheta Miracolelor

 Saint Germain: Libertate si marturisire

Jophiel: Expansiunea constiintei si conexiunea aspectelor

Shiraas: Activarea celui de-al 19-lea aspect pentru energia Dragonilor

Isus: Calatoria la Quin'Taas si o initiere

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.