Iubita mea Familie,

Acest Festival a fost foarte special cu atât de multe canalizări frumoase și intense. Deoarece energia de bază a ușurinței și bucuriei a fost absorbită atât de bine de către colectiv și oamenii au fost atât de deschiși pentru aceste energii, foarte multe energii au putut fi astfel ancorate și alimentate în aceste zile. Walk-In-ul care reprezintă mereu cea mai înaltă energie a Festivalului a acționat pentru voi cu o mare radianță energetică.

Pentru mine și Heiko El'Shara, cel mai frumos aspect este mereu să vă vedem pe voi toți și nu vă pot spune suficient de mult câtă iubire simt pentru voi.

A voastră,

Sabine-Sangitar 

 

Melek Metatron - Picăturile de binecuvântare ale bucuriei

Kryon - Transmisie de bun venit

Lady Nada – Eliberarea de severitate și rigiditate

Îngerul Chamuel – eliberarea durerii din Sufletul vostru

 Maha Cohan – Un Ritual care va va elibera

Isus și Lady Nada – Vom rosti cuvintele bucuriei

Ingerul Inspiratiei NABURAA - Dați voie vieții voastre să fie mai plină de culori, mai frumoasă și mai împlinitoare

Sherin – Calatoria pe AN‘ARINA

Maris – Bucuria pe Planeta Arcturus

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.