Iubita mea Familie,
A fost un Festival foarte special. TORA'AN'TARIA - sunetele creației lui Dumnezeu le-am simțit cu toții.
Nimic nu mai e cum a fost. Acum mergem în Noile Timpuri și Noul este primit. Atât de multe au fost alimentate și putem realiza acum mult mai ușor ultimii Pași mici în Perioada de Adaptare alimentată energetic. 
Vă iubesc foarte, foarte, foarte mult și doresc să vă spun din nou AN'ANASHA.
A voastră - Sabine Sangitar

 

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.