Iubita mea Familie,
Pentru mine a fost un Festival minunat cu multele transmisii și energia specială. Am simțit din nou magia și multe lucruri m-au atins profund. Bineînțeles, punctul culminant a fost botezul dar și Îngerul Isaia m-a atins foarte profund. Seminarul de vineri mi-a adus multă bucurie și puteam încă continua multe ore.
Doresc să vă mulțumesc tuturor celor prezenți! Acest colectiv este foarte important și întâlnirea Familiei este conectată cu multă energie și bucurie. Vă iubesc foarte mult!
A voastră - Sabine Sangitar

 

Festival Kryon Primăvară 2015

 

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.