Transmisă prin Sabine Sangitar în 2 Septembrie 2015 – 19:30
Îngerul Iubirii:
•             Abandonați-vă în aripile Îngerilor
•             Sunetele Realității Divine vă sunt transmise
Sunt Îngerul Iubirii. Esența mea este lumina Elexier. Vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT, în lumina sufletului SHIMAA. Vă invit să vă deschideți sunetelor Realității Divine. Vă invit să mergeți foarte profund în lumina voastră divină, să vă simțiți sufletul și să urmați sunetele Realității Divine.
Fiecare ființă umană poartă lumina divină în interior indiferent de religia sa, de culoarea pielii, de vârstă sau calea aleasă. Vorbesc oamenilor care s-au adunat aici. Vorbesc sufletului vostru și, în același timp, Semințele Stelare s-au adunat pentru a vă cânta cântecele energetice în cele mai înalte sunete care vă ating sufletul foarte profund pentru a simți contactul, cum este atunci când atât de multe lumini înalte se adună în momentul prezent și sunt alături de voi dincolo de timp și spațiu. Simțiți căldura, iubirea, apropierea, fericirea care se răspândesc atunci când un Înger se apropie de voi și vă vorbește.
Multe schimbări au loc pe minunata voastră planetă. Atât de multe schimbări au loc în voi și, în curgerea acestor schimbări simțiți, când sunt cu voi, siguranța, lumina Sinelui vostru. Vă simțiți locul, vă simțiți acasă și tot mai mult și tot mai profund straturile sufletului vostru se deschid. Acolo unde deseori simțiți dorul care vă sprijină în dezvoltarea viitoare a conștiinței voastre, acel dor pe care uneori îl confundați cu tristețea dar este dor – străduința de a găsi în voi ceea ce sunteți cu adevărat.
Dualitatea încearcă să vă aducă de partea ei. Aceste energii colective încearcă să vă convingă. Dar în acest timp al tăcerii, al siguranței, veți simți că singurul adevăr este că voi purtați iubirea în voi, că există mai mult decât puteți vedea cu ochii voștri, că respectați ce fac pentru voi înaltele lumini deoarece, dacă le respectați, atunci, de asemenea, respectați și lumina din voi deoarece noi nu suntem separați, suntem o profundă și mare comunitate.
Acum abandonați-vă în aripile Îngerilor care se deschid și vă colectează aspectele. Respirați profund și chemați-vă ajutoarele interioare iar când vă veți rosti numele originar, veți simți cum aspectele voastre se conectează iar Îngerul Auriu din voi va ancora câteva dintre aspectele voastre în aripile Îngerilor și le va purta, pentru un moment, dincolo de timp, le va purta printr-o poartă energetică decorată cu cele mai frumoase culori și arome. Profunda siguranță ce o simțiți vă arată că vă aflați în această călătorie. Dincolo de această poartă este eliberată o energie foarte caldă și frumoasă încât fericirea apare iar voi vă puteți simți originea ființei voastre foarte profund. Este o cameră plină de grandoare și onoare, plină de binecuvântare și grație și în această cameră auziți sunetele Semințelor Stelare, auziți Îngerii, cum vă cântă, cum vă iau toate fricile, toate grijile. Vă simțiți apartenența. Aceste sunete din Realitatea Divină vi le vom transmite acum. Simțiți căldura din palmele voastre, simțiți căldura din inima voastră și bucurați-vă de momentele prezente atunci când începe transmisia. Va avea un efect de curățare, clarificare și vindecare asupra voastră.
(Acordați-vă timpul necesar pentru a simți transmisia)
Bucurați-vă de momentele de liniște deoarece în liniște puteți simți adevărul. Foarte blând, aripile Îngerilor vă aduc înapoi.
Conștientizați că schimbările au început deja dar ceea ce vă așteaptă va fi minunat pentru voi. Schimbările progresează în fiecare zi, în fiecare oră, prin fiecare respirație ce o faceți. Energiile luminoase s-au expansionat și s-au acumulat atât de mult iar această lumină vă va purta, vă va sprijini și vă va ajuta să simțiți că: totul este creația lui Dumnezeu. Lady Shyenna este pregătită. Întâmpinați fiecare schimbare.
În dualitate, în colectiv este gălăgie, dar aici și acum este liniște și în liniște, sufletul vostru adună toate experiențele și energiile. Liniștea este un proces important pentru sufletul vostru. Conectați-vă foarte profund cu toate straturile sufletului pe care le purtați în voi și conectați-vă cu sfântul Graal al iubirii și doar lăsați să se întâmple ce se întâmplă.
Lumina este eternă, iubirea este eternă, lumina voastră divină este eternă. Fiecare ființă umană care este deschisă poate experimenta miracole în timpul sesiunii de vindecare. Semințele Stelare, cu cântecele lor pentru care eu, Îngerul Iubirii v-am pregătit și cu picăturile de binecuvântare ale grației DON‘ADAS port spre voi o aurie AN‘ANASHA.
AN‘ANASHA

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.