Transmisă prin Sabine Sangitar în 6 Mai 2015 – 19:30
Isus Christos:
•             O reorientare are loc
•             Așteptați-vă la miracole
Sunt cine sunt, cine am fost mereu, cine voi fi mereu. Sunt Isus Christos, Fiul lui Dumnezeu. În Lumina Sufletului Shimaa vă întâmpin prin sunetele înalt vibrante OMAR TA SATT. Energia crește prin fiecare cuvânt. Simțiți lumina lui Isus. Simțiți conexiunea și iubirea care se expansionează în voi.
Lumina a sosit pe Pământ, pe Planeta Pământ SOLVANA. Sunetele pe care Universul le-a adus prin voi, prin voalul Realității Divine, lui Lady Shyenna poartă o profundă înțelepciune a luminilor deoarece fiecare sunet a fost alimentat cu energia originară a lui SOLVANA. Fiecare sunet care a fost adus lui Lady Shyenna, profunda conștientizare pe care Pământul a avut-o și transformarea spre starea originară, pentru Lady Shyenna a fost ca un miracol. Prin fiecare sunet ceva s-a schimbat. Lady Shyenna s-a schimbat și la fel s-a schimbat și expansiunea conștiinței Planetei.
Și voi v-ați schimbat. Noi vedem că structura din voi s-a schimbat. Vibrați la un nivel mai înalt și prin fiecare sunet Respirația lui Dumnezeu, SOL’A’VANA, vibrează într-un ritm mai rapid. Miracolele devin realitate. Totuși este nevoie de oamenii care se adună împreună, așa ca și voi. Pentru ca miracolele să fie văzute pe Pământ, este nevoie de oameni, de luminile divine de pe Pământ care cred în miracole și sunt plini de MONA’OHA (Încredere). Este nevoie de oamenii care continuă să evolueze în conștiința lor deoarece Noul Ciclu a ajuns pe Solvana. Energiile se expansionează și mai mult și prin fiecare respirație pe care o faceți, puteți simți noua vibrație în celulele voastre. În timpul liniar, din 1987 și până acum, ați realizat multe și o profundă expansionare a conștiinței. Și prin Noul Ciclu vă veți schimba din nou și veți acționa și trăi la un foarte înalt nivel al conștiinței. Puteți simți și recunoaște mult mai intens fiecare energie și fiecare lumină. Deja puteți vedea că mulți, mulți oameni comunică prin simțire, prin imagini, iar cuvintele devin adiționale deși sunt foarte importante deoarece, așa cum știți, cuvintele pot vindeca dar pot să și rănească. Cu toate acestea, odată cu sosirea Noului Ciclu a sosit și Noua Eră, iar această Nouă Eră este și în voi. Celulele voastre vibrează la un nivel mai înalt al energiei și multe lucruri le percepeți deja în mod diferit.
Pentru unii oameni, schimbarea bruscă este puțin obositoare la nivelul emoțional sau nu își dau seama ce se întâmplă cu ei. Dar este foarte ușor, ca tot ceea ce este divin și vine spre voi – este simplu și ușor. Experiența la nivelul emoțional cu alți oameni, experiența nivelului emoțional cu amintirile și imaginile din voi, a sosit iar voi simțiți, profund în interiorul vostru, că acesta va fi noul mod în care veți comunica cu ceilalți oameni. În multe, multe momente simțiți starea de euforie, iubire și fericire. Aceste momente vă vor expansiona tot mai mult iar această energie se va ancora în voi ca de la sine. Astfel, nivelul înalt al simțirii, așa cum vă simțiți în acest moment, este, poate, ceva nou pentru voi dar reprezintă originea din voi, origine care vă arată și vă ajută să simțiți tot mai profund ce înseamnă viața aici, pe Pământ. Ați petrecut multe zile în Realitatea Divină absolută, în adevăr și realizare, ați fost inundați cu sunetele Realității Divine și deseori se întâmplă ca, atunci când vă întoarceți în colectivul dualității, în viața voastră de zi cu zi, să fie foarte dificil pentru voi deoarece dorul este foarte puternic în sufletul vostru, dorul de a simți energia Realității Divine pentru totdeauna, mereu, mereu și mereu.
Lady Shyenna este pregătită. Multe aspecte ale ei se trezesc și are loc o reorientare pe planeta voastră. Urați bun venit tuturor schimbărilor și transformărilor, la fel și tuturor schimbărilor și transformărilor care au loc în voi astfel, toate energiile pe care le-ați ancorat din multele încarnări prin calea voastră spirituală – le veți simți cu claritate în aceste timpuri. Astfel, o reorientare are loc și în voi. Energiile din voi își caută calea în profunzimea sufletului vostru. Sufletul vostru este plin de bucurie pentru ceea ce se întâmplă acum. De asemenea,  Lumina Prosonodo, energia Eleua, energia Mahatma acționează foarte intens în aceste momente ale timpului prezent și foarte multă energie nouă sosește deoarece acum, când energia este atât de expansionată, este posibil ca voalul să se deschidă și să sosească pe planeta voastră și la voi întreaga abundență a energiei. Această înțelepciune vă conduce într-o profundă trezire, vă conduce spre a înțelege de ce ați ales fiecare încarnare și ați luat asupra voastră atât de multe. Întâmpinați fiecare zi a Noului Ciclu și simțiți, prin fiecare reamintire, prin fiecare energie, prin fiecare sunet și fiecare lumină, prin fiecare Cristal, cum conștiința voastră se expansionează și așteptați, cu inima deschisă, plini de MONA’OHA, miracolele care au loc în voi și pe planeta voastră. Nu este doar Planeta voastră, este și Planeta mea. Astfel, împreună să expansionăm energia și mai mult pentru ca Solvana să intre într-o înțelepciune și mai profundă și pentru ca sunetele să fie alimentate. Lady Shyenna și-a dorit aceste sunete foarte mult și prin fiecare cuvânt pe care Isus vi-l transmite vouă, aceste sunete sunt incluse și curg spre Lady Shyenna.
Vă ating în profunzimea sufletului vostru deoarece voi sunteți însoțitorii meu așa cum și eu sunt însoțitorul vostru. Această iubire va exista mereu și va fi alimentată. Vă aduc Lumina Prosonodo și voi ghida un proces de vindecare. Voi vă purtați lumina în exterior astfel că tot mai mulți oameni vin la voi și întâmpinați din ce în ce mai puțină rezistență. Oamenii simt tot mai profund aceste schimbări. Conștientizați mereu că sunteți Avatari pe Pământ și bucurați-vă, prin fiecare respirație de sesiunea intensă de vindecare cu Isus, El’Shara și Sangitar.
AN‘ANASHA
(notă: la fiecare transmisie lunară care are loc în prima miercuri a fiecărei luni – în Germania, la finalul transmisiei este oferită o sesiune de vindecare susținută de Sangitar, El’Shara și ființa luminoasă care transmite mesajele. Se creează un câmp energetic al vindecării care poate fi accesat de toți cei care aleg să se conecteze la el)

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.