Lady Nada
  • Energia SHADEES
Sunt Lady Nada. Cu razele energiei mele, cu iubirea ce o simt pentru voi am fost aleasa sa va aduc astazi mesajele inaltei vibratii voua si colectivului energiilor. Va intampin prin cuvintele OMAR TA SATT.
Este o mare onoare dar si o bucurie pentru Lady Nada sa va aduca astazi o vibratie care curge din cel mai mare camp al perlelor iubirii atotcuprinzatoare, cea mai mare stea tetraedru innodata a Universului. Aceasta energie, aceasta vibratie energetica poarta sunetul SHADEES. Cand respirati profund si va deschideti, cand va dati voie, in ritmul vostru, sa intrati profund, in interior, sa va unificati chakrele si sa ii cereti ingerului auriu din voi sa va expansioneze aspectul sufletului – atunci va voi lasa sa simtiti pentru prima data ce efect are in sufletul vostru sunetul vibrational SHADEES. Simtiti.
SHADEES este o energie care deschide si va permite sa mergeti mai profund in Realitatea Divina. Deoarece multi dintre voi – va vorbesc fiecaruia dintre voi in mod personal – ati experimentat trezirea pentru voi. O trezire inseamna ca v-ati trezit dintr-un vis care nu va servea, care va impovara. Stiti cum este cateodata cand visati noaptea si va treziti dimineata si acest vis vi se pare real si mai intai trebuie sa va orientati atunci cand va treziti. Aveti nevoie de un anumit timp pentru orientare. Dupa un vis indelungat deseori va simtiti de parca nu mai puteti sta in picioare. Chiar si cand purtati cunoasterea in mintea vostra ca visul dualitatii s-a sfarsit, in sfarsit, inca nu este usor pentru unii sa treaca prin aceasta lipsa a orientarii prin Realitatea Divina. Lipsa orientarii inseamna sa te trezesti dintr-un vis al dualitatii. Mai inseamna si ca aspectul fizic este cateodata cand sus cand jos si va simtiti putin ametiti si obositi prin aceasta. Cateodata, cand nu stiti cu adevarat ceea ce Realitatea Divina inseamna, va asezati si adormiti pentru inca o perioada. Dar de fiecare data cand va veti trezi din nou, energia si Realitatea Divina va arata cine sunteti, apoi lipsa orientarii dureaza tot mai putin iar mentinerea in Realitatea Divina cu atributele iubirii, abundentei, sanatatii, sigurantei, bucuriei si pacii devine din ce in ce mai usoara pentru voi.
In Univers exista un camp perla innodat care cuprinde toate energiile care exista in Univers. Toate aceste energii curg pe planeta voastra foarte puternic in aceste timpuri. Astazi am fost chemata sa va ajut pe fiecare dintre voi sa iesiti putin din aceasta lipsa a orientarii care apare cateodata in Realitatea Divina si sa va ofer aceasta noua energie a lui SHADEES, deoarece va conecteaza sufletul cu acest camp perla. Prin aceasta ar putea deveni mai usor pentru voi, in atatea momente in care dualitatea va acapareaza, in care colectivul celor adormiti va acapareaza, cand sunteti raniti si neintelesi si, poate, va doriti sa va inchideti ochii. Dar noi va chemam sa va tineti ochii deschisi. Sa vedeti lumina Realitatii Divine, schimbarile energiilor. Astazi ati simtit impulsul din sufletul vostru. Acest impuls v-a adus aici. Acum stiti de ce sunteti aici. Atunci cand o energie soseste pentru prima data, este ceva minunat. Astazi, aici si acum sunteti pe punctul de a intampina SHADEES in sufletul vostru.
Inainte ca aceasta energie sa va fie transmisa din cel mai mare camp perla al Universului, Lady Nada va cere sa intrati din nou in profundul vostru si sa lasati sa apara imagini. Sa va permiteti sa simtiti ceva ce poate, chiar daca sunteti treziti, cateodata va aduce dezorientare, si inca sa faceti primii pasi in Noile Timpuri, in Realitatea Divina cu atata  grija. Va voi acorda acum putin timp pentru aceasta.  
Credeti-ma, aveti incredere atunci cand va spun ca va inteleg deoarece si eu am fost in dualitate. Cateodata se intampla ca situatiile din dualitate sa se simta atat de reale. Motivul este dat de faptul ca voi ati visat acest vis de atata timp si acum, Realitatea Divina dupa trezirea voastra, aceasta posibilitate vi se prezinta. Va inteleg - multe nu sunt inca tangibile. Schimbarile intotdeauna inseamna eliberare. Eliberarea de visele pe care le-ati visat atat de mult timp - atat de mult timp incat vi se par reale. Dar Realitatea Divina inseamna cu mult mai mult decat va puteti imagina. Este ca si cum ati merge printr-o poarta. Este nevoie de curaj pentru a pasi pe aceste drumuri noi, sa le permiteti si, cateodata, sa si aveti rabdare. Deoarece ne apropiem tot mai mult de aceasta faza de adaptare, energiile va sunt aduse tot mai profund in valuri puternice de putere radianta. SHADEES va va ajuta sa vedeti, sa vedeti in viata de zi cu zi macar faptul ca totul este un vis. SHADEES va face posibil pentru voi sa simtiti pasii in Realitatea Divina ca ceea ce sunt ei cu adevarat: Adevarul, Lumina si Bucuria.
Suntem bucurosi ca atat de multi dintre voi ati venit aici pentru a intampina aceasta energie pentru prima data. Noi vom transmite SHADEES direct in sufletul vostru in cele mai frumoase sunete ale Realitatii Divine. Va cerem sa va ridicati in picioare si sa primiti aceasta energie pe Pamant cu deschiderea si iubirea voastra.
(cateva minute de meditatie ascultand sunetele)
 
 
SHADEES se aseaza protectiv in jurul aspectului sufletului vostru. Acum depinde de voi cat de profund veti permite sa simtiti aceasta energie noua. Luati o pauza, lasati ca totul sa dispara si simtiti aceasta energie.
Nimic din Realitatea Divina nu poate fi distrus vreodata. Adevarul isi gaseste calea. Lasati ca acest adevar sa curga profund in sufletul vostru si simtiti-va forta voastra divina. Aveti incredere, atunci cand sunteti in Realitatea Divina, cu expansiunea energetica a trezirii voastre, cand sunteti suficient de curajosi sa urmati cai chiar si cand intelectul vostru nu stie ce inseamna acest lucru, veti realiza ce se afla in spatele cuvintelor atunci cand va spunem: Sunteti Avatari pe Pamant.
A fost atat de placut pentru mine sa va transmit aceasta energie voua, sa va aduc SHADEES in constientizarea ca a fost adusa exact acolo unde oamenii se aduna si sunt deschisi si simt ce inseamna ca o noua energie sa soseasca. Astfel sa rostim impreuna cuvintele: Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, So’ham.
An’Anasha

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.