Noris
  • Calatoria spre Partoos in Reteaua Gratiei
  • Miscarea de contraopunere
Sunt Noris. Sunt medium si traiesc pe planeta Partoos. Va sunt cunoscut multora deoarece v-am mai vorbit. Este o bucurie pentru mine sa fiu ales de Inteleptul Consiliu pentru a va revela mesajele si pentru a lega conexiuni astazi, aici si acum, de la o planeta la alta, de la o fiinta la alta.
Partoos a realizat Ascensiunea deja de ceva timp. A fost o Ascensiune foarte blanda spre faza de adaptare. Locuitorii de pe Partoos sunt asemanatori oamenilor in structura lor si in modul in care lucreaza. Am observat planeta voastra de ceva timp cu foarte mare atentie si vedem si simtim schimbarile. Multe au loc pe planeta voastra si, din punctul nostru de vedere, deoarece noi deja suntem in faza de adaptare, aceste energii care se schimba, se ridica si se expansioneaza sunt deja schimbarile. Ne emotioneaza foarte profund deoarece si noi le-am experimentat.
Atat de multe de pe planeta voastra pot fi descrise cu cea mai profunda iubire. Ar fi frumos sa fim alaturi de voi pentru a putea simti aceasta profunzime. Poate unii dintre voi cred ca a fost mai usor pentru noi deoarece nu am avut indoieli asa cum voi le cunoasteti. Dintr-un anumit punct de vedere este corect, dar planeta voastra poarta atat de multe lucruri minunate, cum ar fi conexiunea cu Isus Christos, cu Fiul lui Dumnezeu. Nu doar multi dintre voi ati putut fi alaturi de El, mai mult, voi purtati o parte din Isus in voi. Energia Christica, energia lui Isus, Fiul lui Dumnezeu, se expansioneaza de-a lungul intregii planete. Serviciul plin de iubire pe care voi il realizati pentru a ridica Merkaba lui YOAH’TOH, toate acestea sunt energetice,  ritualuri atat de minunate care sunt posibile doar pe planeta voastra, Pamantul. Noi putem simti si vedea cum aceste schimbari apar pe planeta voastra, ce anume inseamna pentru voi si cum va simtiti. Dar mai putem vedea si ca exista o miscare de contraopunere. Putem empatiza profund cu voi si simtim ce inseamna acest lucru. Sa simtiti profunzimea lui Christos, sinele divin, sensibilitatea tuturor energiilor din suflet pe de o parte si, in acelasi timp, miscarea de contraopunere care se multiplica si incearca sa va ingenunchieze.
Noi, pe Partoos, traim in faza de adaptare, suntem in pace. Ne bucuram de fiecare dar, de fiecare energie. Inca suntem in procesul de introducere a multor fiinte in structurile tiparelor energetice. Lucram cu profunzimea speciala a energiei gratiei, iar energia gratiei este precum un accelerator. Astfel, Inteleptul Consiliu a decis ca astazi sa va invit sa calatoriti pe planeta mea alaturi de mine deoarece am pregatit ceva pentru voi. Inainte de a incepe calatoria, intrati in profunzimea divinitatii voastre si scufundati-va in campul de lumina al energiei voastre. Simtiti cum aspectele voastre se expansioneaza, simtiti lumina divina si unificati-va toate chakrele. Voi purtati un grup personal de ingeri care va sprijina. Rugati-i sa aleaga aspectele care vor pleca in calatorie, exact asa cum este bine si corect pentru voi. Rostiti-va numele originar. Daca este posibil pentru voi, fara a pune presiune asupra voastra, chemati si energia dragonului sau unicornului vostru.
Dragii mei oameni, cand sunteti pregatiti veti pleca intr-o calatorie energetica. Va voi conduce spre planeta noastra Partoos. Multe fiinte va vor intampina acolo. Astfel, permiteti-ne sa va purtam aspectele pe Partoos. Aceste fiinte au pregatit ceva pentru voi. Cu un profund devotament, ele au legat retele de gratie pentru voi. Permiteti ca o fiinta sa va ghideze spre o retea a gratiei. Aceasta fiinta a ridicat aceasta retea energetica plina de energia gratiei, pentru voi, cu un profund devotament. Noris va cere acum: intrati in aceasta retea a gratiei si relaxati-va pe deplin. Cu cat va este mai profunda intentia de a absorbi aceasta minunata energie cu atat mai intens va incepe reteaua energetica sa va transmita energia. Aici aveti timp pentru a va odihni dupa toate eforturile voastre. Aici aveti timp sa lasati ca sperantele si manifestarile voastre sa devina pline de gratie. Bucurati-va de aceasta energie pura a gratiei.
Acum, parasiti reteaua gratiei si intoarceti-va la fiinta care v-a insotit. Simtiti profunda unificare. Daca doriti, puteti lasa ca aceasta fiinta sa va arate imprejurimile. Va poate spune despre ce a schimbat faza de adaptare pe Partoos si aveti incredere ca exact fiinta corecta a venit la voi si a pregatit mesaje pentru voi.
Noris va aduce aspectele inapoi. Energia gratiei curge in intregul vostru sistem. In timp ce energia gratiei isi gaseste calea ascultati cuvintele lui Noris, deoarece pentru voi sunt intentionate.
Si noi am avut pe planeta noastra miscari de contraopunere. Va spun ca cel mai important lucru este sa nu va fie frica, sa simtiti increderea in sufletul vostru, sa stiti ca Isus Christos este in voi si cu voi. Cu cat puneti mai putina energie in curentul de contraopunere, cu atat mai repede va disparea. Nu incercati sa va luptati. Nu permiteti sa va influenteze. Priviti in sufletul vostru si luati propriile voastre decizii pentru voi, pentru lumina voastra si pentru ceea ce sunteti. Kryon spune: acestea sunt semnele timpurilor. Dar nu va lasati afectati de ele. Daca puteti lua decizia si, mai presus de toate o puteti simti, intampinati aceste miscari cu iubire, deoarece iubirea este mai inalta decat orice altceva. Noi, de pe planeta Partoos, ne asemanam cu voi iar ceea ce se intampla pe Pamant ne emotioneaza profund.
Veti simti ca aceasta energie a gratiei pe care ati primit-o lucreaza ca si un accelerator pentru sperantele, gandurile si sentimentele voastre. Ca are un efect calmant asupra intregului vostru sistem si, astfel, doresc sa va spun: permiteti ca miracolele din voi sa aiba loc.
A fost o onoare si o bucurie pentru mine sa va vorbesc. Intr-o profunda conexiune, prietenie si iubire imi iau ramas bun de la voi si va invit sa ne vizitati pe Partoos oricand doriti. Puteti lua o pauza de la dualitatea de acolo. Imi iau ramas bun prin inaltele sunete ale lui
AN’ANASHA.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.