Noutăți

 

 

 

 

 
Planeta Eris a Ascensionat !!!
 
Am tradus aceste informatii de pe forumul german ( nu stim limba germana asa ca am tradus mai intai in engleza prin google translate apoi in romana) . Inca nu au aparut informatii despre Eris in engleza.
Draga mea Familie,
Planeta Eris a ascensionat cu o forta atat de mare incat s-au creeat oscilatii puternice in reteaua planetara. Nu am facut acest anunt mai devreme deoarece am vrut sa acord rezidentilor de pe Eris timpul necesar pentru a-si reveni si a creea un camp de forta si pentru a aduna mai multe informatii de la ei. Ascensiunea a avut loc in 7.04.2012 si, chiar si cu toata intelegerea si pregatirile locuitorilor planetei, si ei au fost surprinsi. Sunetul perfect si vederea interioara au durat aproximativ 37 de minute. S-a eliberat foarte multa energie, astfel in reteaua planetara a aparut energia Teria. Aceste energii s-au imprastiat, iar Pamantul, in mod special, a asimilat aceasta energie care a dus la sentimente de ameteala. A fost creeat un camp energetic pentru a stabiliza energiile de pe Eris.
A fost o ascensiune foarte profunda iar acum ei se afla in asa numita perioada de adaptare. Rezidentii de pe Eris nu si-au revenit inca complet dar au inceput deja sa sarbatoreasca ascensiunea. Voi revenii si cu alte informatii cand le voi primi.
A voastra, Sabine Sangitar. (postat in 20.4.2012)
 
Draga mea Familie,
Medium-ul Noharees de pe planeta Eris este cu Ashtar si mi-a transmis urmatorul mesaj:
Prin forta energiei va salut prin sunetele de pe Eris si cuvintele OMAR TA SATT. Eu sunt Noharees, medium de pe planeta Eris si Ambasador Galactic. Este o mare onoare pentru mine sa va vorbesc  prin limbajul energiei universale si in vibratia AN’ANASHA. Multi dintre voi ma veti recunoaste imediat, veti simti intelegerea si cunoasterea. Am lucrat impreuna in multe incarnari si am intampinat cu onoare si am primit inalta voastra energie luminoasa. Ma simt foarte apropiata de voi si doresc sa va vorbesc despre ultima etapa a Ascensiunii noastre. Ne-am pregatit de atat de mult timp, ne-am adaptat la energiile luminoase si, chiar daca am depasit ferestra energetica temporala, noi am avut incredere ca se va intampla. Planeta noastra este putin mai mare decat Pamantul dar are doar jumatate din locuitorii sai. Noi ne numim razboinici ai Luminii (si barbatii si femeile) si suntem profund conectati cu institutiile de pe Emandras ( vechii zei). Ni s-a spus ca ascensiunea va avea loc, dar cand va avea loc puteam doar ghici. Am facut toate pregatirile iar sunetul perfect s-a auzit foarte frumos, dar ascensiunea s-a intamplat surprinzator de repede. Energia avatarilor nostri a fost folosita pentru a intari planeta (se refera la energia colectiva), iar Planeta noastra a inceput imediat sa vibreze puternic. S-a auzit un sunet, iar apoi totul s-a intamplat foarte repede. Rezidentilor de pe Eris li s-a dat o intelepciune divina, au inceput sa simta totul, esenta lui Eris a fost clar vizibila (se refera la intelepciunea divina, la privirea interioara).
Cand energia s-a diminuat putin, a rezultat o pace profunda, iar energiile au fost schimbate. Ni s-a acordat sansa de a vedea evenimentul universal si o mare de ingeri luminosi s-au manifestat. Apoi ni s- a transmis mesajul ca energia nu poate fi stabilizata si am fost chemati sa construim un camp de forta. Am fost ajutati in construirea acestui camp, iar acum incepem sa sarbatorim. Chiar daca au fost distruse foarte multe , impreuna vom folosi timpul de adaptare pentru a fi mandri de Eris. Realitatea s-a impamantat. Nu trebuie sa va ingrijorati, deoarece prin ascensiune toate tiparele vor fi eliberate. Nu exista cuvinte pentru a va exprima cat este de onorabil sa puteti experimenta acest eveniment. In profunda iubire pentru intreaga imagine, imi iau ramas bun, Noharees. (postat in 21.04.2012)

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.