Noutăți

 

 

 

 

 
Shiva:
  • Energia vechilor zei
  • Ridicati Coloane de Lumina pe Pământ
Kryon:
  • Consecinţele Proceselor de Transformare
  • Sprijin pentru Lady Gaia
Sunt Zeul Shiva. Va întâmpin plin de lumina graţiei prin cuvintele OMAR TA SATT.
Puterea vechilor Zei. Întotdeauna au avut o semnificatie speciala pe Pământ. Shiva are sarcina astăzi de a întâmpina urmele de energie şi matricile vechilor Zei. În aceste timpuri ale schimbării sunt necesare puterea şi actiunea pentru a putea întâmpina complet aceasta energie şi lumina graţiei puterii şi actiunii. În special în timpurile din Atlantida cei care au realizat dansul focului plini de putere şi cu energii puternice erau maeştrii divini şi avatarii. În timpurile Atlantidei voi erati conştienţi de spiritualitatea voastră prin fiecare respiratie. Aveati abilităţi şi le foloseati pentru a expansiona energia pământului şi pentru a o lasa sa vibreze mai inalt. Mulţi dintre voi purtaţi aceasta energie în interior, o energie care abia asteapta sa fie aprinsa. Shiva va spune: cuvântul batran este judecat în dualitate, dar dincolo de voal aceasta vibraţie a sunetului înseamnă cele mai înalte şi intelepte energii. Avatarii care s-au intors după multe, multe încarnari au primit statutul de Zei. Astfel ei au putut aduce viaţa, lumina şi samnata pe Pământ din nou prin statutul lor. Ei erau conştienţi de faptul ca va fi nevoie de toate acestea la un anumit moment.
Astăzi voi trăiţi în Vremurile de Aur. Este energia increderii. Multe structuri cristaline pe care le-ati ancorat în voi au fost expansionate în voi  pentru a va putea experimenta spiritual şi divin în încredere. În acele momente voi stiati ca energia şi iubirea vor fi foarte înalte în Noile Timpuri prin încredere. Erati conştienţi de toate acestea deoarece era energia iubirii. Multe structuri au fost îndepărtate intre timp deoarece a sosit timpul pentru ca toate conexiunile şi energiile sa devina evidente şi intregul spectru sa se deschida în merkaba voastră.
Lady Gaia, Mama Pământ, s-a transformat. Au avut loc multe procese de transformare pe conţinentul Americii. Au fost mai blande decat am prezis noi dar mai puternice energetic decat ne-am asteptat. Acest proces de transformare inca nu s-a terminat. În special în New York va avea loc un nou proces de transformare. A fost o necesitate pentru Lady Gaia sa se elibereze în acea zona. Deoarece aceste energii sunt foarte persistente în structura lor, Lady Gaia a avut nevoie de multa forta. Oamenii spirituali care erau conştienţi de ceea ce sunt au ajutat-o şi i-au trimis forta şi energie lui Lady Gaia. Voi şi mulţi altii ati procedat astfel, chiar dacă ati facut-o inconştient. Aceasta transformare v-a costat pe mulţi dintre voi, multa energie. Dar a fost necesar deoarece chiar cele mai dure structuri trebuie sa fie îndepărtate acum.
Astfel vă invităm să intraţi în profunzime, sa respirati asa cum este corect şi bine pentru voi şi să vă conectaţi cu divinitatea voastră. În timp ce va unificati toate chakrele şi va expansionati veţi fi impământati la toate nivelele cu multa graţie.Rostiti-va numele originar şi intrati în intenţia profundei iubiri. Simţiţi-va divinitatea. Avem nevoie de permisiunea voastră pentru a aprinde energiile de foc şi puterea actiunii. Acordaţi-vă timpul necesar şi deschideti-va ochiul interior. Acum lăsaţi să apară un grup al vechilor zei şi asa cum vi se prezinta este bine şi corect. Poate le puteţi simţi şi energia. Deoarece ati realizat o inalta munca în lumina dand energie acum o veţi primi înapoi de mai multe ori. Relaxati-va şi întâmpinati puterea şi energiile , lumina de foc a vechilor zei. Aveţi încredere ca este astfel. În timp ce respirati în voi aceasta energie plini de graţie noi o vom ancora în aspectele voastre. Respirati profund şi întâmpinati ceea ce vi se arăta, ceea ce simţiţi.
(câteva momente de meditaţie ascultand sunetele)

https://www.youtube.com/watch?v=yY1OJyaWBJ4
Exact asa cum noi va sprijinim exact asa şi energiile vechilor zei au nevoie de sprijinul vostru. Aceste energii sunt foarte importante pentru Lady Gaia. Ridicati coloane de lumina cu energiile pe care le purtaţi în interior. Simţiţi ce putere şi forta cuprind aceste energii. Folositi-va aspectele, cereti ajutor grupului vostru personal de îngeri pentru ca aceste coloane de lumina sa fie de ajutor transformarii lui Lady Gaia. Oricand dati aceasta energie noi va vom incarca cu energie. Este un proces, un echilibru intre a da şi a primi. Respirati lumina iubirii în voi şi simţiţi conexiunea. Simţiţi cum aceasta conexiune va impământeaza profund şi ascultati cum îngerii canta sunetele perfecte.
Eu, Shiva, plin de graţie va trimit iubirea mea. A ni o’heved o’drach. An’Anasha.
 
Sunt Kryon. Cu energia iubirii magnetice va întâmpin pe fiecare dintre voi prin cuvintele OMAR TA SATT.
Asa cum Shiva v-a transmis deja, au avut loc mari transformari. Noi v-am transmis toate acestea acum mulţi ani şi a fost  posibil să vă spunem deoarece noi suntem în profund contact cu conştiinţa lui Lady Gaia. Noi vedem reţelele planetare din interiorul şi exteriorul Pământului şi le putem citi. Nu putem numi un timp exact dar Kryon doreşte să vă transmita anumite informatii.
Intr-adevăr transformarile au fost percepute mai puţin violent în exterior, dar energetic au fost foarte, foarte puternice. Acest lucru înseamnă ca se va ajunge la schimbări în aceste zone. De asemenea, au avut loc şi salturi usoare ale polilor şi o schimbare a axei Pământului. Consecinţa va fi data de faptul ca timpul liniar se va dizolva tot mai mult. Energiile nu mai corespund timpului liniar şi astfel voi veţi simţi ca timpul vibreaza chiar mai repede şi vor exista şi mai multe schimbări din această cauză.
Ni s-a spus ca vor urma şi alte transformari. Voi ati fost rugaţi sa ridicati coloane de lumina cu energia şi puterea vechilor zei. Acesta este un proces important deoarece, pentru moment, Lady Gaia are nevoie de energii care sa o stabilizeze şi sa o intareasca. De asemenea, ridicati coloane de lumina şi pe conţinentul african. Şi acolo vor avea loc procese de transformare. Reţeaua planetara prezinta vibraţii puternice în aceste timpuri. Milioane de îngeri canta acestei reţele. Se va stabiliza din nou în momentul în care Lady Gaia va emite sunetul perfect. Puteţi simţi aceste energii foarte mult şi depinde de voi ce privire de ansamblu veţi adopta şi cum vedeti aceste schimbări. Chiar dacă durerile de cap şi corpul prezinta simptome, ganditi-va ca, uneori, luati multe asupra voastră în aceste timpuri pentru a lucra la imaginea de ansamblu. Inhalati Sol’A’Vana cât puteti de des. Aceasta energie are un efect de calmare şi echilibrare. În acelaşi timp indreptati-va spre Adonai Ashtar Sheran deoarece aceste energii variate curg pe Pământ în aceste timpuri. Fiţi fericiti deoarece v-ati decis sa experimentati schimbarea dimensională, oricand va avea loc, în aceasta încarnare.
Kryon va spune fiecăruia cu energia iubirii magnetice: voi sunteţi farurile de lumina, oaza de linişte. Pentru aceasta va spun An’Anasha. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.