Noutăți

 

 

 

 

 
Isus Christos
·         Sfântul Graal din Stonehenge este aprins
Sunt cine sunt. Sunt cine am fost mereu. Sunt cine voi fi mereu, Isus Christos, Fiul lui Dumnezeu. În lumina iubirii mele pentru voi, vă întâmpin prin cuvintele OMAR TA SATT.
Mii de fiinţe de lumină s-au întâlnit pentru a fi prezente la acest eveniment, când Sfântul Graal este aprins pe planeta voastră. Perla puterii focului magic este în acest Sfânt Graal. A fost ancorat şi lăsat pe planeta voastră ca moştenire a lui Dumnezeu pe Pământ. Prin SOL’A’VANA este posibil în momentul prezent să aprindem această energie şi, astfel să ia fiinţă. Fiecare dintre voi are propria contribuţie deoarece veţi simţi ce înseamnă când cea mai înaltă putere magică şi când, în plus, Sfântul Graal, moştenirea lui Dumnezeu, vor fi aprinse. Vă spun: sunetul perfect este în fiecare Graal Sfânt. Voi veţi absorbi energiile care vor fi distribuite în aspectele voastre. În unii dintre voi, cei care sunteţi pregătiţi, amprenta Sfântului Graal cu puterea magică, va fi aprinsă. Această energie va fi conectată cu SOL’A’VANA.
El’Shara este deja în câmpul energetic al Sfântului Graal. El va lucra cu Îngerul Mihail şi Merlin. Curgerea energiilor vă va fi adusă direct vouă prin spaţiu şi timp. Este nevoie de o înaltă conştiinţă pentru a înţelege cu inima că acesta este încă un pas care vă face să realizaţi că sunteţi o fiinţă divină pe Pământ şi purtaţi omnipotenţa şi moştenirea lui Dumnezeu în voi. Absorbită în atât de multe încarnări, va fi aprinsă acum, în prezent. Vă voi însoţi, iubi, vă voi îngriji şi vindeca.
Astfel vă cer: intraţi în profunzimea Sinelui vostru, relaxaţi-vă complet, unificaţi-vă chakrele şi expansionaţi-vă precum un soare care se expansionează în toate direcţiile. În acest timp, veţi fi împământaţi la toate nivelele şi eliberaţi de energiile colective care nu vă mai servesc. Acum cereţi grupului vostru personal de îngeri să vă aducă aspectul abilităţii, aspectul sufletului, aspectul Sinelui vostru Înalt şi aspectul manifestării, în unificare. Activaţi-vă Raza Inimii şi acordaţi permisiunea ca Înaltele Energii ale magiei să vă fie aduse. Poate chiar voi aţi fost cei care aţi tinut la un moment dat Sfântul Graal în mâinile voastre, moştenirea lui Dumnezeu. Fiecare om poartă amprenta în interior. Fiecare om care aparţine de frecvenţa albastră aurie.
Este un moment sfânt, acum când energiile vor fi eliberate. Aceste energii vor curge direct în sufletul vostru. În acelaşi timp El’Shara, Îngerul Mihail, Merlin şi multe fiinţe luminoase ale iubirii şi înţelepciunii vor începe să trimită curgerea energetică prin spaţiu şi timp, direct în sufletul vostru.
(rămâneţi în profunzime ascultând sunetele melodiei)

https://www.youtube.com/watch?v=u5FyRZbqfeM
Energia sfintei magii, moştenirea lui Dumnezeu, încă curge în voi şi vă atinge sufletul în cel mai profund mod. Amintirile se trezesc. Magia este o energie foarte puternică. Este energia omnipotentă, iar voi o veţi folosi pentru binele oamenilor. Odată ce magia este aprinsă va fi posibil pentru voi să uniţi energiile şi să le aduceţi oamenilor cu o mare putere radiantă.
Dacă sunteţi pregătiţi, acum vom aprinde Sfântul Potir al magiei în voi şi îl vom conecta cu SOL’A’VANA. Veţi simţi ce mare putere se aprinde în voi. Veţi simţi, de asemenea, ce onoare este să fiţi purtători ai moştenirii lui Dumnezeu. Hotărâţi-vă, aşa cum este corect şi bine pentru voi, dacă amprenta luminoasă, Sfântul Graal al energiilor de foc ale magiei şi puterea lui Excalibur, să fie aprinse şi conectate în voi. Dacă sunteţi de acord, rostiţi aceste cuvinte pentru voi:
Ehyeh Asher Ehyeh. Sunt So’Ham. Sunt un purtător al energiei divine şi Avatar pe Pământ. Decid să las energia Sfântului Graal al magiei să fie aprinsă în mine. Port responsabilitatea şi conştiinţa de a da mai departe această lumină altor oameni exact aşa cum este bine şi corect pentru ei.
Dacă sunteţi pregătiţi aşezaţi-vă mâinile pe inimă şi cereţi îngerului auriu din voi să conecteze aspectul omnipotenţei din voi cu toate aspectele. Astfel, chiar Isus va aprinde în voi Sfântul Graal, moştenirea lui Dumnezeu a magiei.
(meditaţi ascultând sunetele)
Este lumină pe Pământ. Un val de energie va circula în jurul pământului. Simţiţi că nu sunt cuvinte, doar iubirea din inima voastră. Acum, voi sunteţi purtători ai moştenirii lui Dumnezeu, energia de foc a magiei. Vă spun An’Anasha fiecăruia dintre voi deoarece nu este nici o coincidenţă faptul că vă aflaţi aici astăzi. Dorinţa şi intenţia voastră v-au adus astăzi aici. Intenţia voastră străluceşte radiant şi plină de lumină în tot corpul vostru de lumină. Lăsaţi ca oamenii să împărtăşească aceasta. Spun de asemenea An’Anasha, lui El’Shara care a aprins primul Graal Sfânt cu ajutorul lui Merlin, al Îngerului Mihail şi a multor fiinţe de lumină. Ascultaţi cuvintele pe care Fiul lui Dumnezeu vi le transmite: sunteţi ceea ce sunteţi, ce aţi fost întotdeauna şi veţi fi mereu: o lumină divină într-un corp uman.
Tot mai mult iluziile cedează, iar Realitatea divină soseşte. Realitatea divină nu poate fi distrusă. Iubirea pe care o purtaţi, va schimba Pământul.
A ni o’heved o’drach.
An’Anasha.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.