Noutăți

 

 

 

 

 
Lumina:
·         Transmisia energiei graţiei DON’ADAS
 Graţia este lumina voastră. Eu, Lumina, vă întâmpin cu această putere a graţiei în cea mai pură formă a luminii şi prin cuvintele OMAR TA SATT.
SOL’A’VANA, respiraţia lui Dumnezeu, curge în planeta voastră, în corpurile voastre de lumină. Energia supremă provine din aceeaşi Sursă Divină. Lumina graţiei şi energia graţiei întotdeauna însoţesc respiraţia lui Dumnezeu. Graţia este o energie care se manifestă în tot universul, pe multe planete prin intermediul îngerilor graţiei, numiţi DON’ADAS. Din această cauză, această energie face ca cea mai strălucitoare lumină a abilităţilor voastre, a tot ceea ce purtaţi în interiorul vostru, să se manifeste mult mai repede.
În acelaşi timp aduce iubire şi sănătate pentru voi şi pentru toţi cei cu care intraţi în contact. Sferele graţiei cuprind şi lumina creatoare. Ele cântă pentru această lumină. Aduc puterea graţiei în această lumină pentru a radia strălucitor în dualitate.
Astăzi, aceste lumini ale graţiei s-au reunit pentru a vă transmite energia graţiei, o energie atât de iubitoare şi vindecătoare. În dualitate va fi mult mai dificil şi mai confuz pentru mulţi oameni. Trebuie să vă expansionaţi aspectele luminoase ale graţiei pe care le veţi ancora astăzi în voi şi care vă vor aduce sănătate. După transmisie ne vom conecta cu SOL’A’VANA. Folosiţi această energie pentru a vă întări şi mai mult radiaţia care aduce lumină în dualitate.Voi aţi fost aleşi pentru toate acestea.
Respiraţi lumina iubirii din voi, ELEXIER, şi expansionaţi-vă precum un soare. DON’ADAS, lumina graţiei, va veni la voi, dacă permiteţi, va curge în voi, în special în aspectul sufletului vostru. Graţia este o energie foarte înaltă, dar în acelaşi timp blândă. Cauzează atât de multe lucruri importante pentru dualitate în această perioadă. Energia unită a graţiei, DON’ADAS, curge cu respiraţia lui Dumnezeu înăuntrul vostru şi dacă doriţi, întrebaţi profund în sufletul vostru: Ce înseamnă pentru mine expresia iubirii? Mă iubesc pe mine aşa cum mă iubeşte Dumnezeu?  Îl iubesc pe Dumnezeu în fiecare fiinţă cu care mă întâlnesc? Dacă doriţi să aprofundaţi, să vă iubiţi, atunci spuneţi DA, iar sferele energiei Graţiei, lumina DON’ADAS, va curge profund în voi şi veţi simţi profund în sufletul vostru ce înseamnă să vă iubiţi pe voi aşa cum vă iubeşte Dumnezeu, perfect, fără condiţii.
Acum, simţiţi cum curge această energie în voi. Întâmpinaţi această energie profund în voi şi permiteţi-vă să simţiţi DON’ADAS cu Respiraţia lui Dumnezeu. Există ceva ce aţi dori să vindecaţi în voi? Există ceva ce consideraţi că ar putea fi vindecat de energia vindecătoare? Atunci spuneţi DA, iar energia vindecării va curge în voi cu respiraţia lui Dumnezeu şi cu DON’ADAS.
Că sunteţi sprijiniţi, înseamnă că cea mai înaltă energie a îngerilor tron vă însoţeşte în toate încarnările. Dar acum, Lumina doreşte să vă aducă ceva unic prin DON’ADAS. Există o fiinţă a luminii care este importantă pentru voi? Chemaţi-o şi vă va ajuta considerabil în viitor, în tot ceea ce veţi face. Această fiinţă de lumină va fi protectoare şi vă va sprijini în fiecare situaţie pe care o veţi întâlni în viaţa voastră de zi cu zi în dualitate. Chemaţi acum fiinţa de lumină şi se va apropia de voi. Acum, cereţi grupului vostru personal de îngeri să ridice câteva din aspectele voastre în lumina voastră divină. Luminile graţiei, DON’ADAS, vor ridica acum un val de energie pentru a-l face să curgă peste voi.
(Simţiţi puterea)
Grupul vostru personal de îngeri integrează aceste aspecte în Merkaba voastră. Din Sursa Divină, Respiraţia lui Dumnezeu, unită cu SOL’A’VANA , împreună cu energia absorbită DON’ADAS se va naşte energia unită care va face ca lumina voastră să strălucească mai clar şi veţi simţi că va deveni mult mai uşor pentru voi să vă folosiţi abilităţile. Totul se va manifesta mai repede în sferele luminii înalte aşa cum este bine şi corect pentru voi. Acum, vă cer să respiraţi SOL’A’VANA profund în voi şi să întâmpinaţi Divinitatea, Îngerii Graţiei.
(meditaţi în sunetele de meditație)
Atât de mulţi oameni sunt în prezent afectaţi de dualitate, de energia structurilor energetice care colapsează. Din acest motiv dorim ca voi să ajutaţi cu energia voastră. În special acum să-i ajutaţi pe oamenii din dualitate cu lumina voastră care străluceşte cu forţa şi tiparele energetice foarte speciale. Veţi simţi în voi o abilitate cu care nu sunteţi familiarizaţi, dar prin care vă va placea să-i ajutaţi pe oameni. Acum, luminile graţiei vor uni aspectele abilităţii şi sufletului şi vor face să curgă energia graţiei până când expansiunea radiaţiei va fi potrivită şi benefică pentru voi.
(Simţiţi puterea)
Astfel s-a întâmplat. A fost o mare bucurie pentru Lumina să realizeze această transmisie de mesaje şi Don’Adas pentru voi, dragii mei copii. Din sferele noastre noi ştim că SOL’A’VANA curge cu graţie din Sursa Divină în voi. Lumina şi mesajele mele sunt vindecătoare. Astfel, vă spun fiecăruia dintre voi, cu iubirea vindecătoare ELEXIER, AN’ANASHA.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.