Noutăți

 

 

 

 

 
Isus :
  • SOL’A’VANA
Kryon :
  • Schimbări ale energiei Pământului
Sunt cine sunt. Sunt cine am fost mereu. Sunt cine voi fi mereu. Vă întâmpin cu iubirea mea, iubirea lui Isus, deoarece în aceste momente sunt perceptibil. Este ca şi cum energia mea vă atinge. Eu îmi exprim iubirea mea către voi. Vă aşteaptă un an plin de emoţii şi schimbări. Este anul pe care îl vom folosi pentru a vă prezenta SOL’A’VANA, tonul perfect şi energia păcii. Nu este energia păcii pe care consideraţi că o cunoaşteţi. SOL’A’VANA este o pace specială deoarece totul se va conecta cu această energie. Cu aceasta energie şi cu Preoţimea Albă, tonul perfect se va auzi în momentul potrivit pentru Lady Gaia.
Sunt foarte aproape de voi şi sunt destul de perceptibil în această încăpere, cu iubirea şi energia mea.Este o mare bucurie pentru Isus să înceapă acest an acum, în acest moment, cu picăturile de binecuvântare care provin de la Tatăl meu şi care vă ghidează în cel mai profund sentiment de pace şi siguranţă. Vă ghidează spre locul în care simţiţi că divinitatea din voi străluceşte, către forţa şi încrederea că şi voi faceţi parte din cei aleşi să poarte SOL’A’VANA oamenilor şi să le ceară să-şi descopere divinitatea din ei. Astfel voi fi mai profund conectat cu voi în aceste momente pentru a vă umple Aspectul Christic cu energia lui Isus şi Shan’Shija.
Merkaba sursei divine se mişcă ritmic şi deja produce o energie foarte specială. Astfel a fost decis ca această energie SOL’A’VANA să fie adusă oamenilor direct din Sursa Divină, aceasta conţinând tonul perfect. După ce schimbările vor avea loc, planeta Pământ va fi SOL’A’VANA şi se va numi SOL’A’VANA.
Astfel, vă cer să vă îndreptaţi atenţia spre cea mai profundă parte din voi şi să simţiţi iubirea lui Isus care vă eliberează de griji şi frici. Simţiţi iubirea, simţiţi cum vă poartă spre cea mai profundă intenţie şi convingere că eu, Isus, sunt alături de voi şi avem încredere completă unul în celălalt. Astfel chem Sursa Divinităţii să vă binecuvânteze pentru anul care vine. Aceasta se va întâmpla pe sunetele Realităţii Divine.
(3 minute de meditaţie ascultând sunetele)
Înalţii Consilieri ai Luminii au hotărât ca noi să vă aducem în acest moment, mesajele, informaţiile şi energiile Sol’A’Vana. Schimbările din exterior vor fi puternic perceptibile oamenilor. Cu cât vor fi mai perceptibile oamenilor cu atât mai perceptibile vor fi pacea şi liniştea pentru voi. Preoţimea Albă a schimbat deja atât de multe, iar cu Sol’A’Vana noi vom lucra cu cea mai profundă parte a divinităţii voastre eliberată de procese. Este important ca mulţi oameni să-şi găsească divinitatea în acest moment. Simţiţi siguranţa şi lumina din sufletul vostru. Luaţi decizia şi intraţi în intenţia de a drumul tuturor grijilor şi fricilor, de a vă devota bucuriei spiritualităţii, având încredere că sunteţi în mâini sigure, protejaţi şi iubiţi nemăsurat.
De asemenea, simţiţi energiile feminine care se manifestă din ce în ce mai mult. Noi vom face tot posibilul pentru a lăsa ca moştenirea christică să se aprindă pe deplin în voi. Cea mai înaltă forţă va sosi şi se va conecta cu forţa voastră divină. Fiecare schimbare din exterior, se prezintă printr-o schimbare în voi. Dar voi veţi aştepta cu nerăbdare şi bucurie aceste schimbări, deoarece veţi simţi această linişte şi siguranţă. Astfel, eu Isus, voi folosi acest moment pentru a vă trimite energia Eleua.
Fiecare schimbare care are loc, întâmpinaţi-o cu bucurie. Folosiţi-vă de aceste momente pentru a vă conecta din ce în ce mai profund, plini de iubire şi devotament, cu Isus, cu cei 36 Înalţi Consilieri ai Luminii şi cu divinitatea din voi. Împreună vom duce la bun sfârşit această cale, spre Sol’A’Vana. Astfel va fi: Unificarea tuturor energiilor pentru a împlini munca mea pe Pământ prin voi.
Cu o iubire profundă vă privesc, copiii mei umani. Această unificare începe deja în aceste momente. Voi veţi simţi, veţi vedea mai multe ca niciodată, se vor trezi amintiri, tipare energetice care au fost încorporate în voi se vor deschide. Profitaţi de fiecare moment pentru a merge mai departe, pas cu pas, în intenţie profundă.
AN’ANASHA.
Eu sunt Kryon şi vă întâmpin prin cuvintele OMAR TA SATT. Kryon doreşte să vă vorbească despre schimbările energiei Pământului. Le puteţi recunoaşte prin schimbările vremii sau prin apariţiile luminoase datorită voalului care este atât de subţire acum. În multe locuri de pe Planeta voastră, au loc cutremure. Structurile exterioare vor colapsa tot mai mult. Dar nu trebuie să vă fie frică, deoarece totul se întâmplă pentru renaşterea lui Lady Gaia.
Nu puteţi realiza ce înseamnă faptul că însăşi creaţia, Dumnezeu, aduce SOL’A’VANA ca energia tonului perfect vouă, frecvenţei albastre aurii. Astfel, aşa cum Isus v-a spus deja, veţi simţi o foarte profundă pace şi linişte sufletească. Aspectele voastre se vor conecta din ce în ce mai mult, iar divinitatea voastră va străluci. Veţi fi chemaţi să ghidaţi foarte mulţi oameni, indiferent de calea pe care ei o aleg acum spre divinitate şi spre trezirea divină. Nici o fiinţă umană nu va mai putea să aleagă să doarmă, deoarece ceea ce se întâmplă în exterior este mult prea evident. 
Aşa cum cuvintele lui Isus v-au atins sufletul, aşa şi eu, Kryon, doresc să vă spun că în acest moment, energia iubirii magnetice a lui Kryon are o profundă semnificaţie. Dacă este posibil pentru voi, conectaţi-vă cu această iubire magnetică cât mai des posibil. În vremurile viitoare acest lucru va face mult mai uşoară respiraţia prana pentru voi. Energia iubirii magnetice este energia noilor timpuri. Ea va ajunge tot mai mult pe planeta voastră, în celulele voastre, în aspectele voastre.
Aţi primit atât de multă informaţie, în special voi, cei din frecvenţa albastră aurie. Folosiţi aceste informaţii pentru a le transforma în acţiuni. Oamenii au nevoie de voi mai mult ca niciodată. Au nevoie de voi ca Lucrători ai Luminii puternici care au înţelegere şi compasiune pentru nevoile lor. Acum este momentul să folosiţi toată această informaţie ( voi chiar aţi primit foarte multă informaţie).
Amintiţi-vă, multe au fost deja schimbate în momentul când Poarta Lentos a fost deschisă. Lumina Prosonodo, energia mântuirii şi energia Eleua au sosit, iar o parte a moştenirii lui Dumnezeu a fost aprinsă în voi. Folosiţi-vă de toate aceste posibilităţi. Dacă lucraţi spiritual, oamenii vor avea nevoie de voi acum. Iar noi vă vom sprijini. Kryon va lucra foarte puternic în aceste timpuri, chiar şi în unificarea Preoţimii Albe. Astfel vă spun fiecăruia dintre voi: Rămâneţi în intenţia profundă şi, cât mai des posibil, recunoaşteţi expansiunea din voi, trezirea voastră divină, divinitatea din voi, conexiunea cu părinţii voştri cosmici şi numele vostru original. Toate acestea vor câştiga o mult mai mare semnificaţie în aceste momente, împreună cu Libertatea LAY’O’ESHA. Kryon îşi ia rămas bun prin cuvintele A NI O’HEVED O’DRACH. Sunteţi iubiţi nemăsurat.AN’ANASHA

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.