Noutăți

 

 

 

 

 
Isus Christos:
·         Transmisia Picăturilor de Binecuvântare şi Preoţimea Albă
Sunt cine sunt. Sunt cine am fost întotdeauna. Sunt cine voi fi mereu. Sunt Fiul lui Dumnezeu. Născut din Sursa Iubirii, Eu Isus Christos, am intrat odată în dualitate ca şi voi.
Acum, în acest moment, Isus Christos este foarte aproape de voi cu energia sa, graţios şi binefăcător, perceptibil în această încăpere. Vă întâmpin prin cuvintele OMAR TA SATT.
Percepeţi şi simţiţi puterea radiantă, energia, atunci când Isus vă vorbeşte. Simţiţi graţiosul câmp al divinităţii, Energia Eleua, cum se manifestă şi, în acest colectiv, voi veţi fi scăldaţi cu aceasta iubire, cu tiparele energetice pe care Isus vi le aduce, cu respiraţia lui Dumnezeu.
Când atât de multe se schimbă în exterior în dualitate, atât de multe colapsează şi nimic nu rămâne, se crează frică în mulţi oameni. Aveţi încredere în cuvintele lui Isus care vă transmite: când totul din exterior colapsează, câmpul din voi se va aprinde şi miracolele se pot întâmpla. Astfel, în primul rând veţi primi picăturile de binecuvântare de la Sursa Divină. Aşezaţi-vă mâinile pe inimă şi simţiţi cât de liniştiţi deveniţi, cât de echilibraţi, dar în acelaşi timp şi puternici atunci când picăturile de binecuvântare ajung la voi. Sunt momente speciale şi daruri speciale. Acum a sosit timpul în care se vor unifica multe şi i se permite lui Sangitar să direcţioneze spre voi curgerea informaţiei. Un val de energii de foc se va expansiona. Este timpul miracolelor. Miracolele care devin vizibile. Astfel voi puteţi fi în divinitatea voastră, în profundă pace, în siguranţă şi iubire, chiar dacă evenimentele din exterior colapsează.
Simţiţi picăturile Tatălui Divin, Mamei Divine şi absorbiţi-le profund în sufletul vostru.
(câteva momente de meditaţie ascultând sunetele)

https://www.youtube.com/watch?v=ZHuTxNIpdeM
Atât de mulţi dintre voi aţi aşteptat acest timp în care informaţia din Avalon va fi cunoscută. Mulţi nu au înţeles că acesta este un proces care depinde de multe energii. A fost foarte important ca Porţile din Lentos să fie deschise mai întâi, ca Lumina Prosonodo să sosească şi ca Energia Eleua să fie adăugată pentru a adduce şi a ancora blândeţea din iubire pentru voi. Astfel, acum vă aduc acest mesaj, graţios cu o mare iubire, că eu, Isus Christos, sunt un preot alb. Am acceptat moştenirea lăsată de Regele Arthur pentru a o aduce la împlinire. V-am dat multora dintre voi o iniţiere în preoţimea albă. Atăt de mulţi dintre voi aţi simţit-o dar, doar acum a sosit timpul să aprindem acest câmp. Frecvenţa albastră aurie   m-a însoţit şi astfel, doresc să vă cer: Intraţi în divinitatea voastră şi simţiţi. Vă voi da acum un semn dacă şi voi aţi primit o iniţiere din partea mea.  Veţi simţi profund în voi. Respiraţi lumina iubirii. Simţiţi picăturile de binecuvântare şi lăsaţi energia Eleua să circule. Mulţi dintre voi m-au însoţit şi au fost alături de mine. Astfel, simţiţi ceea ce eu, Isus, vă prezint. Lăsaţi-vă atinşi în profunzimea sufetului vostru.
Dacă aţi primit o iniţiere în preoţimea albă din partea lui Isus, voi purtaţi în voi, puternica sabie Excalibur. În Avalon a fost important să creaţi miracole în încredere completă. Dar pentru Isus a fost posibil să facă aceste miracole vizibile, iar sarcina voastră este să aduceţi la desăvârşire aceste miracole. Exact aceste miracole sunt necesare atunci când totul din dualitate colapsează. Aşa cum v-a spus Sangitar, există multe frecvenţe. Nici o frecvenţă nu trebuie judecată şi totuşi, mă voi exprima clar: frecvenţa albastră aurie, cea mai veche frecvenţă, va iniţia ascensiunea. Frecvenţa albastră aurie l-a însoţit pe Toth, războinicul luminii, pe Regele Arthur şi pe mine, Isus Christos, în interiorul şi exteriorul cercurilor. Vă privesc cu atât de multă iubire. Când această lumină preoţească este aprinsă, împreună cu Excalibur, valuri de energie se vor mişca în jurul globului, puternic însoţite de miracole. Cu toate acestea, blândeţea şi luminozitatea vor curge şi ele. Vă chem: simţiţi-vă apartenenţa.
Încredeţi-vă în cuvintele lui Isus. Totul se construieşte împreună, acordat energetic la timpul corect. Nu este vorba de ceva individual. Este vorba despre voi toţi, despre planetă. Este vorba despre Lady Gaia şi în acest punct din timp, energiile se vor unifica.
Când preoţimea este aprinsă, noi purtam posibilitatea să dizolvăm câteva cicluri de încarnări care nu vă mai servesc pentru ca noua preoţime să poată lucra pentru planetă şi pentru oameni cu putere radiantă.
Puteţi merge în mâinile lui Dumnezeu şi puteţi privi ceea ce soseşte, plini de încredere şi bucurie. Uitate vor fi fricile, grijile, durerea. Bobocul de va deschide, iar miracolele se vor putea realiza. Prin aceasta, libertatea ia fiinţă. Libertate pentru voi personal şi libertate pentru planetă. Prin aceste cuvinte Isus Christos, Fiul lui Dumnezeu îşi ia rămas bun: A NI O’HEVED O’DRACH.
An’Anasha.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.