Noutăți

 

 

 

 

 
Ashtar Sheran:
·         Călătoria la Nava Mamă
·         Iniţiere pentru o Călătorie mai uşoară
Kryon:
·         Intenţia Clară pentru Vremurile de Aur
Prin cuvintele OMAR TA SATT vă întâmpin, Adonai Ashtar Sheran, în completa iubire a păcii, a bucuriei şi a puterii. Curentele energetice din Realitatea Divină curg spre voi şi Ashtar Sheran doreşte să vă invite să urmaţi aceste energii cu câteva dintre aspectele voastre.
Respiraţi lumina iubirii în voi şi în timp ce vă unificaţi toate chakrele şi vă expansionaţi în toate direcţiile, în timp ce simţiţi lumina soarelui format din toate chakrele voastre, veţi fi împământaţi la toate nivelele.
Acum, cereţi grupului vostru personal de îngeri să aducă câteva dintre aspectele voastre la lumina lui Dumnezeu, la adevărul care circulă, la lumina divină. Chiar dacă este dificil pentru voi să înţelegeţi că aspectele pot călători printr-un curent energetic, totuşi este posibil. Dincolo de intelect, aceste aspecte sunt trase în Realitatea Divină cu un curent energetic. Din această cauză voi aveţi oportunitatea de a-l întâlni pe Ashtar Sheran, dar şi alte fiinţe de lumină care sunt pe nava sa. Simpla lui prezenţă are un efect de echilibrare, de pace şi putere. Când intraţi în intenţie şi acordaţi permisiunea rostindu-vă numele originar, curentul energetic începe să curgă. Singure, aspectele voastre vor urma acest curent. Veţi simţi, poate veţi şi vedea, când veţi ajunge la nava lui Ashtar.
Multe lumini înalte s-au adunat acolo pentru a vă primi. Poate puteţi simţi şi vedea cum aceste lumini se apropie de voi, vă întâmpină cu iubire şi vă ghidează. În iubirea lor, doresc să vă prezinte încăperi energetice, să vă transmită energie exact atât cât este bine şi corect pentru fiecare dintre voi. MONA’OHA, lăsaţi ca totul să se întâmple în încrederea Realităţii Divine, că ceea ce se întâmplă acum este Realitatea Divină. Nimic nu are loc la întâmplare. Este de o importanţă semnificativă faptul că vă aflaţi chiar acum pe nava lui Ashtar. Lăsaţi ca totul să se întâmple acum şi lăsaţi-vă ghidaţi. Realizaţi ce înseamnă.
Aceste călătorii în Realitatea Divină cu aspectele voastre sunt foarte importante în aceste timpuri. Când curentele energetice vă aduc aspectele înapoi din nou voi veţi primi o iniţiere de la Ashtar Sheran. O iniţiere care vă expansionează şi face mult mai uşoară călătoria la Ashtar Sheran.
Astfel, aspectele voastre sunt purtate înapoi cu cele mai înalte curente energetice. Această iniţiere cuprinde un tipar energetic special. Ashtar Sheran vă va aduce acest tipar energetic. Ascultaţi sunetele Realităţii Divine. Această iniţiere este precum un pod care vă conectează cu Ashtar Sheran, Confederaţia Păcii şi Echilibrului. Intraţi în câmpul divin al Sinelui vostru cât mai conştienţi şi pregătiţi-vă. Profunda intenţie vă deschide toate canalele. Plini de bucurie, primiţi acest înalt energetic tipar acum.
(câteva momente de meditaţie ascultând sunetele)

https://www.youtube.com/watch?v=RkZkekS8NQU
Tiparul energetic care v-a fost adus vibrează în sunetele HIAM’ANAR. HIAM’ANAR. HIAM’ANAR. Când rostiţi aceste sunete în intenţia iubirii, curentele vă vor construi un pod auriu. Voi veţi putea călători la nava lui Ashtar cu multe dintre aspectele voastre. Simţiţi ceea ce aceste tipare energetice generează în cel mai profund câmp al Sinelui vostru, deoarece vă activează şi merkaba. În aceste timpuri noi vă aducem mesajul călătoriei în Realitatea divină. Sunt pregătiri care sunt făcute pentru voi. Pentru binele vostru suprem, aceste tipare energetice vor lăsa ca merkaba voastră să vibreze şi mai profund. În acelaşi timp voi veţi simţi cum energiile voastre sunt echilibrate.
Astfel s-a întâmplat şi astfel, vă spun bine aţi venit! Oricând rostiţi cuvintele HIAM’ANAR, Ashtar îşi va direcţiona atenţia spre voi, va face posibil pentru voi să călătoriţi tot mai uşor şi veţi realiza că aceste călătorii vă aduc realizarea şi pacea pentru voi.
An’Anasha.
Sunt Kryon şi vă întâmpin prin cuvintele OMAR TA SATT. Kryon doreşte să vă aducă un nou mesaj. În prezent încă au loc salturi în reţeaua planetară. Vă cerem să fiţi în intenţia adevărului omniprezent în ELEXIER. Dar ce înseamnă când vă chemăm să vă scufundaţi în profunda intenţie?
Mulţi sunt nesiguri şi nu ştiu cu siguranţă dacă sunt în profundă intenţie. Dacă vă îndoiţi odată, doar odată nu este suficient ca intenţia să se contracte. Realizaţi că profunda intenţie este generată de dedicarea voastră plină de încredere chiar şi atunci când intelectul nu vă poate urma. Adevărul circulant al Câmpului Divin nu poate fi înţeles de intelectul vostru. Deschideţi-vă inima şi urmaţi energiile încrederii. Aveţi încredere că mesajele pe care vi le aducem pentru frecvenţa albastră aurie vă sunt aduse întotdeauna la momentul potrivit, exact atunci când vă sunt de ajutor. Aceasta generează profunda intenţie şi reprezintă cheia pentru poarta trezirii. Este cea mai înaltă frecvenţă a energiei pe care o puteţi genera în voi. Încrederea că totul este bine şi correct, exact aşa cum vă sunt aduse şi energiile. Nu împărţiti firul în patru şi nu încercaţi să înţelegeţi cu mintea. Dacă vă îndoiţi câteodată, încercaţi să transformaţi această îndoială, dar nu deveniţi rigizi, permiteţi-vă să simţiţi această energie pentru a o putea transforma. Şi acest lucru generează o profundă intenţie.
Astfel, Kryon vă cere, acum, în acest moment să intraţi din nou în profunzime şi să simţiţi cât de clară vă este intenţia pentru a vă deschide şi dedica deoarece aceste timpuri, Vremurile de Aur, sunt timpurile încrederii. Printre voi, oamenii, există multe adevăruri subiective. Este bine şi corect. Nimic nu este greşit, nimic nu este corect, nimic nu este bun şi nimic nu este rău. Dar există un adevăr înalt şi atunci când vă unificaţi chakrele, vă dedicaţi câmpului divinităţii voastre, voi veţi recunoaşte acest adevăr înalt care vă va deschide, vă va permite să fiţi larg deschişi.
Kryon vă aduce acest mesaj deoarece încrederea are o mare importanţă în aceste timpuri, dincolo de intelectul vostru. Iubirea pe care o simţim pentru voi presupune ca noi să vă aducem energiile sub formă de mesaje pe Pământ vouă, în modul în care este corect şi bine pentru voi, într-un ciclu adaptat energiei Pământului exact atât cât vă este de ajutor. Acum va sosi timpul în care soseşte curgerea informaţiei energiei preoţilor şi magiei, conectate cu energia Luminii Prosonodo şi Energia Eleua. A fost important pentru întreaga energie a planetei voastre ca doar după sosirea energiei Eleua şi a Luminii Prosonodo să fie aduse celelalte energii care să se conecteze unele cu celelalte. Şi Isus Christos poartă în interior o preoţime. Examinaţi ce anume circulă în sufletul şi în inima voastră. Cuvintele lui Kryon sunt cuvinte din Realitatea Divină, iar noi vă aducem mesajele atât cât este corect şi bine pentru voi.
Aţi primit o iniţiere care face posibil pentru voi să călătoriţi în Realitatea Divină şi să-l întâlniţi pe Ashtar Sheran în intenţia încrederii. În acest câmp energetic al păcii, tipare energetice speciale pot fi ancorate în aspectele voastre care vă vor fi de ajutor pentru ceea ce va veni, preoţimii şi magiei în unificarea cu Lumina Prosonodo şi Energia Eleua, pentru trezire. Datorită faptului că vă iubim atât de mult este important pentru noi ca voi să vă permiteţi liniştea de a vă bucura de aceste energii care vă sunt aduse, să le lăsaţi să curgă în certitudinea că vă sunt de ajutor. Foarte multe energii curg împreună şi se conectează. Este important să simţiţi cu puterea încrederii din nou, pentru ca îndoiala să se transforme şi astfel încrederea să fie cea mai înaltă energie pentru voi. Prin această încredere voi puteţi genera un câmp plin de putere.
Vă iubim imens de mult. A NI O’HEVED O’DRACH.
An’Anasha.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.