Noutăți

 

 

 

 

 
Ashtar Sheran:
·         Transmisia Energiei Echilibrante şi a Radianţei Păcii
Moise:
·         Vă voi aduce în Putere
Sunt Adonai Ashtar Sheran şi vă întâmpin pe voi şi întregul colectiv prin cuvintele OMAR TA SATT.
Ashtar Sheran călătoreşte prin imensitatea Universului cu o radianţă energetică care face ca totul să strălucească şi să vibreze. Ashtar Sheran posedă energia Păcii şi energia echilibrării pe care fiecare dintre voi o necesită atât de mult. Din acest motiv, pregătiţi-vă. Veţi primi astăzi două transmisii energetice. La început, energiile echilibrante vă pot ghida spre pace atunci când vă deschideţi. Apoi o radianţă a păcii vă va fi transmisă. Cuvintele lui Ashtar vibrează înalt şi vă ating sufletul. Acum, deja aspectul sufletului vostru absoarbe energia lui Ashtar. Aşezaţi-vă mâinile cu palmele îndreptate în sus deoarece chiar la început, Ashtar vă va echilibra energiile feminine şi masculine pentru ca voi să simţiţi ce pace poate fi cauzată în voi prin aspectul sufletului vostru.
Intraţi în profunda intenţie. Singure, toate canalele voastre se deschid. Respiraţi lumina iubirii în voi şi prin sunetele Realităţii Divine, transmisia începe. Energia deja începe să curgă.
(câteva momente de meditaţie ascultând sunetele)

https://www.youtube.com/watch?v=yY1OJyaWBJ4
Ce anume generează pacea interioara? Generează putere. Este creat un câmp de putere care se expansionează şi prin această putere voi permiteţi aspectelor voastre să se conecteze. Pacea interioară, atenţia în interior şi realizarea sunt procese foarte importante. Energiile voastre, aspectele voastre masculine şi feminine sunt perfect echilibrate acum. Astfel putem construi un câmp de putere, îl putem stabiliza în voi şi să lăsăm energia păcii, care face posibile multe lucruri să curgă în voi, mai ales acum când Ashtar este atât de aproape. Acest câmp de putere ia fiinţă între aspectele voastre şi când îl umplem cu energia păcii această putere se va stabiliza în voi. Noi facem totul pentru a vă ghida prin proces pentru ca toate îndoielile să dispară. Aveţi încredere în cuvintele lui Ashtar: să înţelegeţi măreţia care circulă prin voi este cel mai important lucru în aceste timpuri. Puteţi simţi această măreţie cu pacea, cu puterea şi cu aspectul sufletului vostru. Astfel, acum vom începe cu o mare şi intensivă transmisie a păcii.
Energia păcii începe să curgă din nou prin sunetele Realităţii Divine care vă ghidează în profunzime, o foarte adâncă profunzime, unde întregul intelect este pus deoparte. Din această cauză, sufletul vostru este şi mai pregătit  să accepte această energie a lui Adonai Ashtar Sheran în radianţă. Serveşte ca o pregătire pentru ce va urma. Centraţi-vă în profunzimea Sinelui vostru. Vom începe acum. Lăsaţi această radianţă să curgă în voi deoarece sunteţi bine împământaţi la toate nivelele, iar aspectul sufletului vostru dansează cu bucurie absorbind această energie. O veţi simţi foarte intens şi poate, dacă permiteţi, va cauza foarte multe în voi, deoarece aveţi nevoie de această putere pentru munca voastră în lumină. Acolo unde este putere, nu există loc de îndoială. Puterea va dizolva şi va transforma îndoiala. Poate va fi un cutremur interior pentru unii dintre voi deoarece noi am hotărât să realizăm toate acestea cu o radianţă specială. Să începem.
(câteva momente de meditaţie ascultând sunetele)

https://www.youtube.com/watch?v=zXpulL9ZXGU
Acum, cereţi grupului vostru personal de îngeri să ancoreze acest câmp de putere, energia păcii, între aspectele voastre. Rămâneţi centraţi şi permiteţi-vă să simţiţi ce anume generează acest câmp în voi. Pacea este o stare de putere şi linişte, de încredere, înţelepciune care curge pentru ca voi să deveniţi chiar şi mai conştienţi şi să puteţi merge în exterior, să acţionaţi cu aceasta putere. Permiteţi-vă să simţiţi pacea foarte profund în voi, din nou.
În această profundă realizare a radianţei, a iubirii şi păcii, Adonai Ashtar Sheran vă spune fiecăruia şi întregului colectiv:
A NI O’HEVED O’DRACH
An’Anasha.
 
Sunt radianţa lui Dumnezeu. Sunt Moise şi vă întâmpin OMAR TA SATT. Lumina, radianţa divină străluceşte etern în voi prin Moise. Lumina străluceşte etern în conştiinţa voastră. Salturi de conştiinţă, prin Moise, vă vor fi date şi vă vor ghida spre pacea conştienţei. Sunt realizarea. Sunt lumina. Sunt vestitorul. Sunt radianţa conectată cu radianţa din voi, deoarece noi am fost împreună vestitori, Moise şi voi. Am lucrat împreună. Sufletul vostru atinge răscumpărarea îndoielii atunci când Moise vă vorbeşte. Prin fiecare cuvânt, energia radianţei divine curge profund în voi şi se expansionează. Prin această divină radianţă, prin anunţurile lui Moise va deveni posibil pentru voi să generaţi aceste miracole pe care le-aţi realizat la un moment dat cu mine şi Myriel. Dacă aţi realizat miracole odată, acum sunteţi pregătiţi să le repetaţi. Sunt puterea lui Dumnezeu. Sunt Lumina care vă ghidează. Sunt radianţă. Sunt tot ceea ce voi simţiţi în acest moment – întreaga putere a păcii. Sunt, sunt, sunt.
Radianţa vestitorilor, puterea şi bucuria să vă vedem şi să vă simţim aici cu lumina voastră generează o atât de profundă pace. Voi simţiţi că am anunţat împreună, la un moment dat, naşterea Fiului lui Dumnezeu. Astfel, menţineţi această radianţă în sufletul vostru. Manifestaţi ceea ce sunteţi. Energia fiecărui cuvânt se va ancora în voi şi serveşte ca şi pregătire pentru ceea ce Moise va cauza cu energia sa, prin cuvinte, prin acţiune şi radianţă. Conectat atotcuprinzător cu voi în Inima Divină vă spun cu o profundă, profundă blandeţe: Vă iubesc imens de mult. Vă aduc în putere şi în acţiune. Vă voi arăta ce se întâmplă când veţi realiza cu adevărat.
An’Anasha.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.