Noutăți

 

 

 

 

 
Kryon:
·         O călătorie pe Venus
·         Transmisia de Energie pentru Lady Gaia
Sunt Kryon. Kryon, prietenul şi insotitorul vostru, mesagerul magnetic al lui Dumnezeu, soseste cu anturajul sau şi va întâmpina prin cuvintele OMAR TA SATT.
V-ati adunat aici pentru a auzi mesajele lui Kryon, mesajele lumii spirituale luminoase şi iubitoare. Oricand va vorbeşte o fiinta, aceasta fiinta trimite şi o energie incorporata în tipare şi sunete care curg peste voi, în sufletul şi Corpul vostru de Lumina. Kryon va aduce energia magnetică a Noilor Timpuri. În acest timp în care totul se schimba în exterior pe planeta voastră, dualitatea colapseaza tot mai mult, structurile dualităţii nu se mai pot menţine, noua energie se expansionează cu putere, iar Lady Gaia se elibereaza şi se reorienteaza. În aceste timpuri este important ca puterea şi forta sa curga în voi pentru ca voi sa realizaţi cine sunteţi. Ele va vor face sa simţiţi cine sunteţi, de ce sunteţi pe aceasta planeta - sa realizaţi ca sunteţi mai mult decat un om şi ca tot ceea ce dualitatea va spune este o iuzie. Adevărul este: Sunteţi mesageri divini. Inima din voi este divina. În aceste timpuri este foarte important ca sufletul vostru sa se relaxeze. În timpurile tulburi ale dualităţii sufletul vostru se va scufunda în Realitatea divină unde este iradiat cu lumina şi iubire, unde gaseste liniştea şi siguranţa, unde se poate incarca cu pace şi forta pentru ceea ce se întâmpla în dualitate.
Cand vă invităm sa călătoriti în Realitatea divină, mulţi dintre voi se pot intreba cum se întâmpla toate acestea când voi stati aşezati pe scaunele voastre, în această încăpere, cu corpul vostru şi doar imaginatia voastră pleaca în călătorie. Ascultati mesajul de la Kryon: aspectele se unifica, în special aspectul sufletului vostru. Noi luam aceasta energie, o adunam şi o aducem prin voal în Realitatea divină. Cu greu poate sufletul vostru sa se relaxeze atat de profund oriunde altundeva. Imaginile pe care le vedeti izvorasc din Realitatea divină. Deoarece aceste timpuri sunt atat de confuze, am decis să vă ghidam intr-o călătorie în Realitatea divină – la planeta Venus , acolo unde sufletul vostru are oportunitatea sa se relaxeze complet, sa se bucure şi sa se incarce cu forta pentru timpurile care vor urma pe Pământ.
Astfel, Kryon va cere sa respirati profund şi sa mergeti profund în divinitatea voastră pentru a va unifica chakrele, pentru a va expansiona şi, în timp ce toate acestea se întâmpla, noi va vom impământa la toate nivelele.
Conştienţizati ca energia din aspectul sufletului vostru şi energia din câteva dintre aspectele voastre vor fi incorporate într-un câmp magnetic şi vor merge în Realitatea divină.
Cand acordati permisiunea noi avem dreptul de a va ghida în Realitatea divină şi astfel se va întâmpla. Cereti ca unele dintre aspectele voastre sa se unifice. Kryon va strange aspectele voastre intr-o lumina magnetică şi le va purta prin voal în Realitatea divină.
Deja puteţi simţi cum se schimba energia. Poate puteti percepe cum va întâmpina fiinţele, cum Paşiti printr-o poarta de lumina. Acum permiteţi sufletului vostru sa experimenteze totul. Acordaţi-vă timpul necesar pentru ceea ce este important pentru voi. Lăsaţi-va ghidati în incaperea Luminii, ascultati sunetele, percepeti energia.
(câteva momente de meditaţie ascultand sunetele)
Astfel, Kryon va aduce energia înapoi şi va continua sa toarne energie magnetică peste voi în timp ce energia din Realitatea divină se răspândeşte şi se expansionează în Merkaba voastră. Credeti-ma, stiu cât de dificile sunt timpurile din dualitate pentru voi. Ştim cât sunteţi de sensibili, de vulnerabili, cât va este de dificil sa percepeti inca densitatea dulalitatii. Ştim despre simptomele Corpului vostru de Lumina şi va onoram şi va respectam pentru ceea ce faceti. Credeti-ma – ascultati mesajul meu: Energia, energia magnetică a Noilor Timpuri lucrează tot mai profund în dualitate, şi, câteodată se poate simti de parca o parte a dualităţii devine mai densa decat o stiati. Credeti-ma, ştim despre interesele voastre, de grijile şi fricile voastre şi facem totul pentru a va sustine, pentru a va da energiile şi pentru a va transmite mesajele de care aveţi nevoie. Fiecare mesaj este ancorat într-un tipar energetic care va poarta mai departe în Noile Timpuri.Cand atat de multe structuri vechi se destrama, nu este usor pentru oameni sa inteleaga ce trebuie sa se întâmple pentru ca Pământul sa se nasca din nou.
Simţiţi cum energia magnetică va asigura iubirea protectoare care va hraneste toate celulele.
Acum, permiteţi-vă sa simţiţi cum energia din Realitatea divină pe care ati adus-o cu voi, din călătoria voastră, se incorporeaza ca şi tipar.
Fiecare persoana prezenta aici, aude mesajul lui Kryon : este important ca fiecare dintre voi sa conştienţizeze ce înseamnă ca este mai mult decat un om, sa simta puterea divina şi sa o şi foloseasca – în iubire şi smerenie. Mulţi oameni isi refuza exprimarea puterii divine, dar puterea divina este cea mai inalta posesie pe care o purtaţi în voi. Cu aceasta putere voi puteti schimba multe. Nu va temeti de ea şi conectaţi întotdeauna aceasta putere cu imensa iubire. Folositi-o pentru a-i ajuta pe toti oamenii de pe aceasta planeta.
Kryon va cere sa trimiteti acum lui Lady Gaia imensa iubire impreuna, sa deveniti disponibili ca şi canale, sa lăsaţi energia pacii, imensei iubiri şi forţei sa curga prin Chakra voastră Omega.
Exact asa cum voi va simţiţi sensibilitatea foarte puternica, în special în acest moment, şi Lady Gaia isi simte sensibilitatea. În următoarea perioada noi vom face tot posibilul pentru ca voi să vă simţiţi puterea divina şi sa o folositi. Prin fiecare mesaj, energia vibreaza şi mai inalt şi fiecare colectiv devine şi mai puternic ca pana acum. Poate doriti sa-i transmiteti un mesaj lui Lady Gaia. Faceti-o acum.
Acum aşezaţi-vă mainile cu palmele în sus şi ascultati mesajul lui Kryon: Un grup de îngeri s-au manifestat – îngerii pacii. Ei s-au pregătit sa toarne energiile peste voi şi vor lasa energia pacii sa curga în voi acum.
Enegia pacii curge prin voi. Înalţii Consilieri ai Luminii au hotărât sa toarne peste voi , astăzi, aceste energii în toate faţetele: energia iubirii magnetice, o călătorie în Realitatea divină unde sufletul vostru sa se poata linisti şi să absoarbă energia pacii. Mulţi dintre voi se intreaba: ce este în neregula cu mine, de ce simt ceea ce simt, ce de port atatea simptome ale Corpului de Lumina. Sosesc Noile Timpuri. Este singurul raspuns pe care lumea spirituală il poate oferi la intrebarea voastră. Dar voi primiti minunatele daruri, deoarece aceste energii sunt foarte puternice.
Astfel s-a întâmplat. Oricand doriti, chemaţi-ma pe mine, Kryon, şi permiteţi sa fiţi alimentati cu energia iubirii magnetice. Este energia de care fiecare celula are nevoie pentru a se alinia. Desenati Inalta Lumina Prosonodo în voi şi impământati-va la toate nivelele. Kryon spune fiecăruia dintre voi şi intregului colectiv:An’Anasha. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.