Melek Metatron:
·         Îngerul Auriu din voi
Kryon:
·         Schimbările
·         Detaşaţi-vă de energia colectivă
Cand sunetul iubirii se va auzi , când energiile vor incepe sa cante, când luminile vor curge în voi – atunci veţi fi întâmpinati în imensa iubire, prin cuvintele OMAR TA SATT.
Sunetul iubirii, Melek Metatron, Tatăl Ceresc, Ochiul lui Dumnezeu care misca energiile, Tatăl Ceresc care va priveste, va iubeste, va respecta şi va onoreaza. Simţiţi energiile care canta, luminile care danseaza, evanghelia care se anunta atunci când Melek Metatron se intoarce spre voi iar energia lui Dumnezeu curge peste voi. Astfel voi sunteţi pretuiti, copii ai lui Dumnezeu, lumini care pasesc pe Pământ. Sunteţi iubiti atat de mult.
In momentul în care ati fost creeati în Univers, voi ati acceptat să intraţi în dualitate. Vi s-a dat tot ceea ce aveati nevoie pentru a exista în dualitate – un grup personal de îngeri care va însoţesc şi care sunt profund ancorati în sistemul vostru. Când ati luat decizia, un înger, o fiinta a venit în fata voastră şi a cantat sunetul perfect pentru voi. Aceasta fiinta de lumina a cantat sunetul perfect atata timp pana când călătoria voastră a luat sfarsit. În acelaşi timp, legatura de iubire a fost stabilita. Aceasta fiinta de lumina este inca conectata la îngerul auriu din voi. De la începutul timpului aceasta fiinta de lumina canta sunetul perfect pentru voi din nou şi din nou. Va sopteste: “Copil al lui Dumnezeu, TREZESTE-TE !!! Recunoaşte îngerul auriu din tine ! Recunoaşte unitatea! Recunoaşte ca esti atotcuprinzător! Dar, mai presus de toate, recunoaşte ca nu esti niciodată singur! “ . Melek Metatron a decis ca voi sa stabiliti astăzi un contact cu aceasta fiinta luminoasa. Astfel, cautati îngerul auriu din voi. Mergeti intr-o călătorie, intr-o călătorie a iubirii. Simţiţi scanteile de lumina care va deschid inima şi permiteţi-vă sa acceptati acest dar. Exista multe spirite şi lumini care va ghideaza , care va însoţesc în functie de situatia în care va aflati şi de energia care este potrivita pentru voi. Dar aceasta unica fiinta de lumina a venit în fata voastră pentru voi şi a cantat acest sunet unic doar pentru voi. Respirati scanteile luminoase de iubire, energia lui Metatron, energia Înalţilor Consilieri, a îngerilor şi a iubirii. Simţiţi disponibilitatea şi deschiderea ca toate acestea sunt posibile acum. Când va lăsaţi mintea deoparte şi sunteţi pregătiţi sa indepartati toate îndoielile pentru acest moment, viziunea şi visul vostru vor deveni realitate. Astfel, realizaţi cine sunteţi, respirand profund şi unificandu-va toate chakrele şi expansionandu-le precum un soare. În timp ce voi faceti toate acestea un grup de îngeri va vor impământa la toate nivelele.
Realizaţi ca voi sunteţi ce mai bine pentru Pământ. Voi sunteţi lumina perfecta şi iubirea. Dincolo de intelectul vostru, voi sunteţi puritate, luminile curajoase care contribuie în momentele prezente  pentru ca schimbarea să aibă loc. Lăsaţi ca o stea stralucitoare să apară în fata celui de-al treilea vostru ochi, sclipitoare, vibranta şi vie. Prin fiecare respiratie pe care o faceti aceasta stea devine din ce în ce mai mare. Puteti vedea o poarta aurie care, atunci când rostiti în interiorul vostru “So’Ham” , se deschide iar voi sunteţi profund în sufletul vostru. În gerul auriu din interiorul vostru, măreţia voastră divina vi se arăta. Acest înger auriu va imbratiseaza şi face sa curga în voi iubirea sa atotcuprinzătoare. În deplina încredere va puteti abandona în mainile lui Dumnezeu. Aceste maini va vor aduce la îngerul vostru, la fiinta voastră de lumina, prin poarta Realităţii Divine, intr-o alta dimensiune. Tot ceea ce experimentati, ce simţiţi şi ce vedeti este adevărat. Veţi realiza ce înseamnă pentru voi sa fiţi adusi la aceasta fiinta de lumina. Este precum o călătorie înapoi acasa.
Cand acordati permisiunea, câteva dintre aspectele voastre vor călători în mainile lui Dumnezeu. Nascuta din profunda iubire, aceasta călătorie incepe. Multe fiinte va întâmpina, toarna energiile iubirii peste voi iar aspectele voastre se bucura. Mainile lui Dumnezeu va poarta spre fiinta de lumina care este conectata cu îngerul vostru auriu şi care va canta cel mai maret cantec al iubirii pentru voi. Veţi simţi sunetul perfect. Aspectele voastre vor absorbi tot ceea ce se întâmpla.
Poate veţi auzi ce doreşte să vă sopteasca aceasta fiinta de lumina. Când mainile lui Dumnezeu va poarta înapoi în dimensiunea voastră, fiinta de lumina va canta din nou pentru voi – exact ca la început. Sunetul iubirii acompaniaza aspectele voastre . Creeaza siguranţa şi claritate în voi fata de ceea ce sunteţi cu adevărat. Astfel, mainile lui Dumnezeu va poarta înapoi. Sunetul rasunator este incorporat în sistemul vostru din nou. În timp ce toate acestea au loc, ascultati mesajul lui Kryon. Melek Metatron, Ochiul lui Dumnezeu, chiar el va incorpora acest sunet în sistemul vostru. A ni o’heved o’drach.
 
Eu sunt Kryon din serviciul magnetic şi va întâmpin pe fiecare dintre voi prin cuvintele OMAR TA SATT. Întâmpin colectivul. Va spun, energiile canta şi danseaza în jurul vostru. Culori stralucitoare apar. Astfel, voi ati intalnit îngerul auriu din Univers şi sunetul vostru perfect care are un mare rol pentru voi în dualitate. Sunetul perfect va fi cel care va initia ascensiunea. Şi Lady Gaia are sunetul sau perfect. S-a produs o schimbare magnetică în interiorul Pământului. Copiii regali, înaltele preotese, îngerii care s-au manifestat în corpurile delfinilor şi balenelor , majoritatea s-au reintors în Univers. Si-au parasit corpul şi si-au redobandit lumina originara. Ei canta şi danseaza în sunetele bucuriei.Multi dintre voi ati simtit aceasta schimbare magnetică a Pământului cu intensitate. Kryon v-a spus, va fi un an al conflictelor. Mulţi oameni sunt în conflict în aceste timpuri intense.Multi oameni nu mai stiu în ce sa creada. De asemenea, nu mai stiu unde ar trebui sa mearga. Un singur lucru il cunosc cu siguranţa : Nu se pot intoarce. Aveţi încredere deoarece aceasta schimbare din interiorul Pământului arăta din nou ca Lady Gaia este pregătita sa se trezeasca. Acest conflict pe care oamenii il simt a fost menţionat deja.
Doresc să vă amintesc din nou cât de importanta este atitudinea mintii în aceste timpuri: iesiti afara din spiritul colectiv pentru a putea realiza ca voi singuri va puteti creea propriul spirit, propriile gânduri. Când colectivul gandeste pentru voi, va simţiţi tot mai confuzi. Şi emotiile colective creeaza probleme pentru oameni deoarece ei nu inteleg ca ei au dreptul să-şi creeze propriile lor emotii. În aceste timpuri dificile din dualitate, în timpul ascensiunii, fiecare om are dreptul la binecuvântare, la fericire, sanatate, iubire umană, pace şi bucurie. Kryon doreşte sa repete din nou mesajul : Decideti, decideti cum doriti sa trăiţi pe Pământ !!! Nu lăsaţi gândurile voastre sa fie cuprinse de griji, frici sau disperare. Intrati în măreţia divina din voi plini de încredere. Doar aici voi puteti realiza ca aveţi posibilitatea sa fiţi ceea ce sunteţi cu adevărat, purtători ai luminii.
Ati fost foarte curajosi în atat de multe încarnari ca mari lumini în corpuri umane. De ce să vă paraseasca acest curaj în cele mai importante momente ale vietii voastre pe Pământ? Nu ar avea nici un sens. Esenţa fundamentala a structurii voastre este energia iubirii. Sunteţi la fel de curajosi acum, asa cum ati fost şi în alte timpuri. Mergeti mai departe şi lăsaţi în urma voastră calea pentru a fi urmata de mulţi altii. Ati fost alesi pentru toate acestea. Sunteţi cu mult mai mult decat ganditi. Sunteţi cu mult mai mult decat simţiţi. Voi sunteţi lumina perfecta. Veţi realiza ca mesajele luminii poarta energia adevărului. Măreţia divina va spune : Decideti pentru o viaţa buna, pentru abundenţa, iubire, bucurie, sanatate şi pace ! Folositi oportunitatile de a fi în colectivul iubirii impreuna cu alti oameni. Va puteti ajuta unul pe celalalt deoarece mulţi dintre voi ati inteles ca nu exista separare şi ca un mare colectiv este necesar pentru noul Pământ care se va naste. Voi sunteţi în mijlocul sau.
Astfel, voi ati primit un mare dar de la Melek Metatron. Veţi simţi acest sunet perfect în voi. Veţi castiga eliberarea şi pacea mintii, dar este necesar ca atitudinea mintii voastre sa fie a voastră nu a colectivitatii. Fiţi atenti la bine şi la miracolele care au loc. Cât de des puteti, intrati în contact cu îngerul auriu din voi. Astfel, noi vom sarbatori impreuna o sarbatoare a iubirii şi deja, Înalţii Consilieri ai Luminii incep sa lucreze. Voi sunteţi lumina care paseste pe Pământ. Lăsaţi ca, prin voi, sa fie lumina pe Pământ.
AN’ANASHA.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.