Kryon:
  • Farurile Luminii şi Purtătorii Luminii
  • Deschiderea unei noi usi
  • Timpul suferinţei s-a terminat!
Eu sunt Kryon din serviciul magnetic şi, împreună cu Anturajul meu, va întampin prin cuvintele OMAR TA SATT. Anturajul poartă intenţia de a va transmite astăzi vindecare şi poftă de viată.
În funcţie de ceea ce voi aveţi nevoie, îngerii vor sta alături de voi, în fata voastră, în spatele vostru, vor zbura pe deasupra voastră sau se vor aşeza la picioarele voastre, cu intenţia de a vă transfera vindecare şi poftă de viaţa – cu înalta şi luminoasa frecvenţă pe care o poarta anturajul.Energia lui Kryon se răspândşste în această încăpere, plina de lumina şi iubire, plină de energie magnetică. Inimile voastre, ale celor prezenţi, se conectează cu reţeaua de iubire şi cu Câmpul Gândurilor Divine. O mică rugăciune rostită atrage mai multă  atenţie asupra voastră, atenţia Câmpului Gândurilor Divine. Voi înţelegeţi cu inima ca sunteţi mesagerii lui Dumnezeu, cu o măreţie fundamentală, cu o putere fundamentală de a accepta ceea ce, în această seara, îngerii, măreţia voastră divină, energia lui Kryon şi Câmpul Gândurilor Divine, vă aduc.
Astfel, haideţi să-l invocam pe Tatăl, Ochiul lui Dumnezeu, prin cuvintele Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai’Tsebayoth.
Când respiraţi energia în voi veţi simţi cum Ochiul lui Dumnezeu se întoarce înspre voi protectiv, blând, plin de iubire şi, în acelaşi timp plin de putere, deoarece voi sunteţi parte din tot ceea ce este. Voi sunteţi  în dualitate şi din această cauză vă onorează îngerii atat de mult. Intraţi în profunzimea Sinelui vostru, respiraţi lumina iubirii şi simţiţi cum anturajul şi îngerii vă ating. Mult mai expresiv ca orice cuvânt  - vindecarea la toate nivelele, pofta de viaţa în toate situaţiile – este intuiţia pe care anturajul o poartă. Ca pe o tavă de aur, ei doresc să vă transfere aceste frecvenţe energetice, voua. Kryon doreşte să vă pregătească cu ajutorul energiei magnetice, pentru ca voi să putţti primi aceste frecvenţe energetice care sunt atat de extrem de importante pentru voi. Voi, dacă va permiteţi, puteţi fi complet sănătosi şi plini de poftă de viaţă. Chiar dacă nu vi se arată astfel în anumite situaţii, totuşi aşa este plănuit, menit pentru voi. Astfel va fi deoarece voi sunteţi purtătorii luminii.
Pentru curajul vostru, pentru deschiderea voastră şi pentru încrederea voastră, voi direcţionaţi energia oamenilor, în dualitate, aduceţi pacea acolo unde există o agitaţie haotică, şi iubire acolo unde sunt cei adormiţi. Voi acoperiţi dualitatea cu minunata voastră matrice. Voi aveţi, mai mult decât ştiţi, o înaltă conştiiţa , aici, acum în prezent şi aţi ales ceea ce este menit pentru voi. Toţi oamenii care i-au parte la absorţia cuvintelor lui Kryon vor simţi cât  de puternică a devenit energia. Voi sunteţi puternici şi plini de iubire. Chiar dacă aţi îndrăznit să faceţi alegerea care va face să staţi cu un picior în dualitate şi cu celălalt în Realitatea divină, umpleti spaţiul dintre ele cu iubire şi astfel veţi primi tot ceea ce aveţi nevoie deoarece iubirea este mai mareaţă şi mai puternică decât tot ceea ce aţi experimentat voi în dualitate. Doar înalta energie a iubirii poate pătrunde în energia joasă. Nu vă temeţi niciodată de energia joasa. Nu vă poate atinge iubirea. Voi sunteţi protejaţi. Faruri de lumină şi purtători ai luminii ai acestor timpuri, voi sunteţi iubiţi nemăsurat.
Respiraţi în ritmul potrivit vouă şi deschideţi-vă anturajului. Simtţiţi cum aceste fiinţe pline de putere şi iubire, îngenunchiază în faţa voastră. Acordaţi-le permisiunea de a vă transfera frecvenţele energetice prin atingerea blândă a Corpului vostru de Lumină, a aurei voastre. Puteţi simţi fericire în fiecare situaţie. Voi sunteţi fiinţe divine iar deschiderea voastră spirituală vă permite să vă traiţi mareţia divină pe Pamânt, fără a o manipula, ci vă permiteţi vouă să fiţi ceea ce sunteţi cu adevărat. Creeaţi pentru voi o viaţa în care sunteţi fericiţi, plini de abundenţa şi de poftă de viaţa, armonie şi sănătate. Gardienii luminii şi iubirii au acceptat să fie prezenţi atunci când voi vă exprimaţi intenţia ca frecvenţele vindecătoare şi frecvenţele bucuriei să izvorască din voi. Energia începe să curgă.
De fiecare dată când sunteţi pregatiţi să absorbiţi aceste minunate daruri în voi, veţi transfera o parte din aceste daruri şi oamenilor din jurul vostru. Doar prin simpla voastră prezentă, voi îi veţi atinge şi pe ceilalţi oameni. Reţeaua de iubire ridicată se roteşte iar această energie a iubirii, fraţii voştrii stelari, vă întâmpină. Ascultaţi cuvintele lui Kryon: cu cât  devine mai asurzitoare dualitatea, cu cât  timpurile devin mai agitate, mai haotice, cu atât veţi fi voi mai liniştiţi. Cu cât  se vor îndoii mai mulţi oameni cu atât mai multă încredere veţi avea voi. Voi sunteţi lumina divină de pe Pământ iar Ochiul lui Dumnezeu vă priveşte. Mulţi dintre voi, de aici din aceasta încăpere, puteţi simţi cât  sunt de apropiaţi îngerii de voi, cum curge energia magnetică iar inimile energetice se conectează una cu cealaltă, precum o mare familie. Permiteţi-vă să acceptaţi bucuria. Permiteţi-vă să acceptaţi împlinirea, bucuria şi vindecarea.
În prezent, aici în acest moment în care camera este plină cu această înaltă energie, voi veţi putea experimenta acestea. Mulţi dintre voi preferă să gândească foarte intens, sunt prezenţi în intelectul lor, se gândesc la trecutul sau la viitorul lor, dar, eu vă spun să fiţi în prezent, în prezenţa celor mai înalte energii şi să vă recunoaşteţi abilităţile , ca sunteţi un purtător al luminii. Cu cât  vă recunoaşteţi mai mult şi conştientizaţi că totul este posibil pentru voi, cu atât mai multe puteţi face pentru ceilalţi oameni. Câteodată oamenii trăiesc drame, dar acestea sunt dramele dualitaţii. În chideţi uşa, lăsaţi cortina să cadă şi începeţi din nou. Deschideţi uşa iubirii, deschideţi uşa bucuriei, sănătăţii şi abundenţei. Lăsaţi drama afara, dincolo de uşa. În fiecare moment al existenţei voastre, voi puteţi decide din nou. Care uşa doriţi să o deschideţi? Doriţi să aveţi înapoi drama şi toate încurcăturile ei? Sau doriţi să deschideţi uşa iubirii? Toate posibilitaţile vă sunt oferite în acest moment. Mai mult ca niciodată totul se manifestă imediat, de aceea este atât de important să deschideţi uşa potrivită, uşa pe care o doriţi cu adevărat să fie deschisă. Lăsaţi trecutul să fie trecut. Aveţi o viaţa minunata în faţa voastră. Nu vă încurcaţi în dualitate, sau în problemele vieţii de zi cu zi, ci întoarceţi-vă energia şi atenţia spre soluţii, răspunsuri.
Potenţialul vostru este atât de înalt. Rămâneţi în bucurie, fiţi buni cu voi aşa cum suntem şi noi. Unii oameni se simt atât de goi, de pustiiţi în interiorul lor în această separare, cu un picior în Realitatea divină, iar cu celălalt în dualitate. Dar acest spaţiu dintre ele trebuie umplut cu atributele Sinelui vostru, cu măreţia voastră divină, cu iubirea voastră, astfel tot ceea ce vă doriţi atât de mult se va împlini. Timpul s-a sfârsit. Nu mai purtaţi această durere, această durere emoţională pe care aţi purtat-o în voi atat de mult timp. Deschideţi-vă tuturor aspectelor iubirii. Kryon vă vede pe fiecare dintre voi. Pentru unii deja s-au schimbat atât de multe, iar alţii, în schimb, s-au deschis iubirii umane. Dacă aţi putea vedea ceea ce noi vedem. În timpul liniar în care voi vă aflaţi totul se manifestă imediat. Timpul vostru începe să treacă din ce în ce mai repede. Energiile se miscă tot mai repede. În săsi iubirea, Câmpul Gândurilor Divine, doresc să vă elibereze de toată durerea voastră. Câmpul Gândurilor Divine vă impulsionează prin picăturile de binecuvântare.Respiraţia lui Dumnezeu va merge prin univers ca o fântână de lumina şi va fi adusă vouă într-o forţă pe care nu aţi mai simţit-o până acum, deoarece astăzi, în special acum, este timpul să o acceptaţi cu uşurinţă. Kryon vă cere: Ridicaţi-vă şi absorbiţi în voi picăturile de binecuvântare, darurile, şi Respiraţia lui Dumnezeu.
(câteva momente de meditaţie ascultand sunetele)
Simţiţi respiraţia lui Dumnezeu în voi. Simţiţi cum îngerii au venit şi mai aproape. Pentru mulţi dintre voi se va întâmpla un mic miracol, în curând. Fiţi atenţi la miracolul care iluminează camera cu energiile divinităţii. În această seara, energiile sunt în special înalte deoarece voi, purtătorii luminii, v-aţi adunat şi v-aţi deschis. Şi în dualitate se întâmplă foarte multe, au loc multe schimbări, dar voi sunteţi templul păcii, voi sunteţi cei care păsiţi în exterior şi atingeţi inimile oamenilor. Fiecare dintre voi purtaţi torţa luminii cu demnitate. Plini de iubire, aprindeţi o reţea de iubire cu această torţă. Kryon, care vă iubeşte nemăsurat, doreşte să-si i-a rămas bun de la voi prin limbajul iubirii, deoarece sunetele, frecvenţele, conţin o înaltă frecvenţă vibrantă care vă va însoţi şi care vă va schimba, dacă voi permiteţi.
Doresc să repet din nou: Timpul suferinţei a luat sfârsit. În chideţi uşa. Lăsaţi drama afară. Deschideţi uşa iubirii, abundenţei, sănătăţii şi bucuriei. Toate acestea vă aduc pace. Permiteţi-vă o viaţa cu adevărat bună.
Chiar dacă nu întelegeţi cu mintea voastră frecvenţa sunetelor, sufletul vostru le va absorbi dacă sunteţi pregătiţi. Astfel, Kryon spune: Elei Elei nostre diano elei eleia onar.
AN’ANASHA. 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.