Kryon:
  • Consecinţele Energiei Iubirii Magnetice
  • Ridicarea unei coloane personale de Lumină pentru a armoniza Energia Magnetică
Eu sunt Kryon din serviciul magnetic şi vă întâmpin pe fiecare dintre voi cu imensa iubire magnetică şi prin cuvintele OMAR TA SATT.
Vremuri schimbătoare, mari schimbări şi ridicări de energie au loc deoarece porţile dimensiunilor se deschid din ce în ce mai mult. Cu cât  se deschid mai mult aceste porţi, cu atât mai mult poate curge în dualitate, energia magnetică. Cu siguranţă aţi observat deja că au loc schimbări, multe lucruri din viaţa voastră de zi cu zi se destramă şi altele noi le i-au locul. Energia magnetică este energia Noilor Timpuri şi are mari consecinţe asupra a tot ceea ce este, în oameni şi în Lady Gaia.
Dacă luaţi în considerare şi înţelegeţi că totul este energie şi când înţelegeţi că energia perfectă a iubirii magnetice vă conduce spre trezire, veţi înţelege şi că nimic nu este ignorat şi că totul va fi luat în considerare. Cu ajutorul Pionierilor Luminii, a fost realizată o reţea a iubirii în câmpul magnetic şi, de atunci, picături de iubire magnetică cad în dualitate în mod constant. Un moment, în timp, este destul de greu de precizat, dar Kryon vă spune : anul 2007 va fi un an foarte agitat pentru voi toţi, deoarece schimbările se văd deja în toate nivelele. Consecinţele care rezultă, sunt imense, minunate , atotcuprinzătoare, şi totuşi, doar câţiva oameni, în comparaţie cu totalitatea oamenilor, pot întelege toate acestea. Pentru unii, aceste picături ale energiei iubirii magnetice creează confuzie, iar pentru alţii ele reprezintă cel mai mare dar. Dar, deoarece nimic nu este separat de nimic în realitatea divină, este la fel de mare darul şi pentru cei care îl experimentează ca neplacut, şi cărora le este frică de el.
Oamenii care s-au ridicat energetic, a căror Corp de Lumină s-a expansionat şi care sunt plini de încredere şi deschisi pentru nou, absorb energia iubirii magnetice în Corpul lor de Lumină, în sufletul şi corpul lor. Energia magnetică circulă şi se expansionează în armonie. Cu toate acestea, simptome ca oboseala, dureri de cap, confuzie, şi câteodată chiar şi frică, pot aparea. Dar voi ştiţi toate acestea şi doar această cunoaştere vă este de mare ajutor.
Chiar şi oamenii care nu au auzit încă de toate acestea, chiar şi ei absorb energia magnetică. Mulţi dintre aceşti oameni absorb energia magnetică până în chakra inimii, dar sunt incapabili să lase energia magnetică să curgă în tot corpul lor, prin tot sistemul chakrelor. De aceea, de exemplu, poate apărea inconştienţa. Chiar şi corpul fizic este o minune. Când un om îşi pierde conştienţa, el se află într-o stare de completă relaxare. În acel moment, sufletul permite transmiterea energiei magnetice. Este integrat în circulaţie şi poate circula în echilibru în toată perioada de inconştienţă. Foarte mulţi oameni care blochează chakra inimii, experimentează toate acestea pe parcursul nopţii, dormind. Când se trezesc sau au vise confuse, este de obicei, un semn, că energia magnetică este în scădere. Când energia magnetică rămâne blocată într-o anumită regiune, este foarte, foarte neplăcut pentru oameni. Dar aceste schimbări ale Noilor Timpuri sunt de neoprit. Cât  de des v-am vorbit despre ele? cât  de des v-am trimis mesaje despre toate acestea?
După cum ştiţi noi nu avem dreptul să intervenim în liberul arbitru şi, astfel, oamenii îşi i-au propriile lor decizii. Voi aţi decis pentru voi. Voi aţi fost curajosi. Voi sunteţi curajosi. Voi aţi decis să urmaţi această cale a ascensiunii – în conştientizarea Realităţii Divine, dincolo de dualitate, dincolo de jocul iluziei. Şi totuşi, acestea vor fi doar primele schimbări care vor deveni perceptibile. Prin reţeaua de iubire, aceste schimbări vor continua să devină din ce în ce mai clare.
Voi sunteţi aici şi ascultaţi mesajele lui Kryon. Voi sunteţi aici. Voi aveţi încredere. Noi, Înalţii Consilieri ai Luminii, vă iubim imens de mult. Noi avem nevoie de exact aşa de mari Lumini în aceste timpuri schimbătoare. Primiţi dar după dar, pentru încrederea voastră deoarece noi vrem să expansionăm iubirea din voi. Avem oportunitatea de a arăta aici şi acum ce înseamnă să aveţi încredere,că vă dedicaţi şi mergeţi pe această cale în Noile Timpuri, plini de curaj .
Darul de astăzi este o coloană de lumină pe care o vom aşeza în voi, dacă permiteţi. Asigură, ca înalta energie magnetică , indiferent dacă vă aflaţi în viaţa voastră de zi cu zi sau în meditaţie, circulă în mod egal. Pentru aceasta noi avem nevoie de consimţământul şi de permisiunea voastră. Astfel, Kryon va cere : Scufundaţi-vă în iubirea divinităţii voastre. Respiraţi în ritmul care este corect pentru voi.
Când vă aflaţi în intenţia iubirii, daţi-ne permisiunea de a forma o coloană de lumină în voi, pentru ca energia iubirii magnetice să poată circula în voi fără întrerupere. Aceasta, va cauza simptome de îmbunătăţire, vă veţi  simţi mai puternici şi mai sănătosi , iar întregul vostru sistem va fi inundat de această nouă energie.
Deschideţi-vă chakrele Alfa şi Omega respirând profund Ana în voi. Puneţi-vă încălţările energetice.
Înainte ca Kryon, maestrul magnetic, să formeze în voi coloana de lumină, noi vă vom împământa la toate nivelele deoarece este foarte important în aceste timpuri. În timp ce noi vă împământăm la toate nivelele, o frecvenţă de lumină vă va curăţa şi purifica. Aveţi încredere că, coloana de lumină pe care Kryon o formează în voi, înseamnă ceva minunat şi foarte valoros pentru voi.
Acum, Kryon va forma această coloană de lumină în glanda voastră hipofiză. Este posibil să simţiţi o uşoară presiune asupra ei.
Această coloană de lumină este acum umplută cu energia iubirii magnetice şi începe să se deplaseze. Din această cauză energia iubirii magnetice va fi peste tot.
Veţi da mai departe acest dar, deoarece de fiecare dată când veţi atinge un alt om, un animal, o plantă, o piatră sau orice altceva, energia magnetică va trece prin voi mai departe. Este un proces al iubirii atotcuprinzătoare în :ascensiunea planetară. În plus, veţi primi picături de iubire magnetică din partea lui Melek Metatron, direct în coloana voastră de lumină.
Eu, Kryon, spun fiecăruia dintre voi AN’ANASHA .

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.