Zeiţa Albă Ayo A’Isissis:
  • Reţeaua de iubire Shambala
  • Conexiunea cu Frecvenţele celor 9 zeităţi ale Iubirii Absolute
Eu sunt Zeiţa Alba Ayo A’Isissis. Eu sunt Zeiţa Încăperilor Sacre din Shambala. Eu sunt Zeiţa Alba a reţelei de iubire care este aliniata în Încăperile Sacre ale Shambalei şi este susţinută de Mâinile lui Dumnezeu. Aceasta reţea de iubire este plină, umplută şi saturată de înaltele energii de iubire ale Expresiei Divine. Îngerii Seminţelor Stelare, îngerii universului se grăbesc să ajungă în încăperile din Shambala pentru a fi încărcaţi şi inundaţi de energiile iubitoare ale Frecvenţei Divine. Energiile curg prin această reţea de iubire în tot Universul şi acoperă tot ceea ce există.
Nouă Zeităţi au sarcina de a alinia şi a susţine această reţea de iubire. Zeiţa Alba este una din cele 9 Zeităţi. Ea vorbeşte acum tuturor celor cu inima deschisă şi care sunt receptivi . Vorbesc tuturor celor care au vise şi dorinţe, care sunt cuprinsi de dor şi speranţă. Vă vorbesc vouă, care vă simţiţi uneori trişti şi singuri şi, totuşi, aveţi inima deschisă şi sunteţi pregătiţi să acceptaţi iubirea magică a Shambalei, prin care vor fi aduse schimbări pe planeta voastră.
Există o fiinţă, o Mare Lumină, care este numită Fiinţa Umană Divină. Voi, Mari Lumini, sunteţi expresia Divinităţii pe Pământ. Voi purtaţi pacea şi energia trezirii, marele cântec de iubire, în voi. Şi totuşi simţiţi dorinţa de mai mult – dorinţa de întregire, de unitate şi de integrare. Ce este cel mai important pentru voi, este expresia iubirii, indiferent de forma pe care o îmbracă: fie iubirea pentru voi, iubirea pentru o altă persoană, iubirea pentru părinţii voştri  sau pentru copiii voştri, iubirea pentru prietenii voştri, iubirea pentru oameni sau iubirea pentru Dumnezeu.
Astfel, iubirea are multe faţete în dimensiunea voastră. Iubirea poate fi simţită diferit în fiecare om, dar esenţa vibraţiei este întotdeauna aceeaşi. De la începutul timpului, din momentul în care aţi fost creeaţi ca mari lumini în Univers, voi aţi fost cniectaţi cu cele 9 Zeităţi ale reţelei iubirii şi aţi fost uniţi cu ele. Dar lunga călătorie pe care aţi ales să o parcurgeţi cât  şi multele încarnări de pe Pământ, v-au făcut să uitaţi deseori cum este să fiţi conectaţi cu cele 9 Zeităţi ale Iubirii Absolute. De aceea Zeiţa Alba a Iubirii Înalte are sarcina şi onoarea să vă conecteze cu cele 9 frecvenţe ale iubirii absolute, aici şi acum, şi să le aprindă în voi, pentru ca magia iubirii să vi se arate în toate aspectele expresiei.Voi meritaţi să simţiţi adevărata voastră esenţă.
Este momentul schimbării, momentul informaţiei şi a Ascensiunii. Ştim că sunteţi foarte nerăbdători, deoarece doriţi să păsiţi în noua dimensiune – iar noi am făcut toate pregătirile.
Mult mai mult, mult mai înalt şi mult mai des vă vom conecta. Vă vom ghida spre punctul în care veţi simţi că sunteţi expresia lui Dumnezeu pe Pământ, cu toată măreţia sa, cu toată iubirea sa şi cu toate miracolele sale, care vor avea loc. <ÎN SPATELE FIECĂREI EXPRESII SE AFLĂ IUBIREA>
Astfel, Zeiţa Alba vă roagă: Inspiraţi marea lumină a iubirii de nouă ori. Scufundaţi-vă în inima sufletului vostru şi pregătiţi-vă aşezându-vă mâinile pe picioare cu palmele îndreptate în sus.
Unificaţi-vă toate chakrele într-un mare soare. Folosiţi cristalul ARIS pentru împământare.
În timp ce vă lasaţi absorbiţi şi vă scufundaţi în sufletul vostru, canalele vi se deschid singure. Din inimă, formulaţi intenţia şi acordaţi permisiunea, ca cele nouă zeităţi ale Shambalei, să activeze cordoanele de iubire.
Ca mari lumini, voi aţi fost foarte curajosi să începeţi lunga călătorie. Aţi fost foarte curajosi să trăiţi în multele încarnări şi să vă experimentaţi, dar a fost nevoie de şi mai mult curaj în momentul în care aţi luat decizia să trageţi voalul uitării în jurul vostru. TOT CEEA CE ESTE, ESTE. Şi TOT CEEA CE ESTE, ESTE ÎN SCHIMBARE. Dacă aveţi intenţia iubirii în voi, veţi realiza ce înseamnă să vă conectaţi cu cele nouă Zeităţi ale Shambalei.
Vizualizaţi, dacă este posibil pentru voi, o rază de lumină aurie, care se mişcă din direcţia inimii voastre, spre chakra voastră Alpha. O rază, se mişcă din palma voastră stângă, din centrul ei, şi o a doua rază se mişca din palma voastră dreaptă, tot din centrul ei, în sus.
Trei raze aurii se mişcă din zona gâtului vostru, în sus. O rază aurie se mişcă din zona Celui de-al Treilea vostru Ochi tot în sus. Alte două raze, una din zona tâmplei stângi şi cealaltă din zona tâmplei drepte se ridică. Aceste raze sunt cordoanele de iubire la care v-aţi gândit câteodată, că nu le veţi mai putea simţi vreodată. Ele vor fi acum încorporate în voi, iar cele nouă Zeităţi se pregătesc să vă trimită magia iubirii. Este posibil să simţiţi senzaţia de căldură – doar lasaţi ca totul să se întâmple. Transmisia va începe acum.
Este precum o iluminare a luminilor, care vă permit să deschideţi porţile inimilor. Această mare iubire face posibil pentru voi, să vă deschideţi uşa inimii, să simţiţi iubirea lui Dumnezeu şi iubirea pentru voi, pentru ceea ce sunteţi cu adevărat. Exact aşa, cum şi noi, vă iubim.
Vom da mai departe, această iubire, tuturor oamenilor, doar privind în ochii lor. Porţile inimilor sunt deschise pentru a putea trăi îmbătătoarea şi fermecătoarea libertate a iubirii. Voi sunteţi lumină. Voi sunteţi mesagerii. Voi sunteţi expresia. Aşa cum îngerii se lasă inundaţi de iubirea Shambalei, aşa şi voi, veţi simţi această realizare. Tot ceea ce a fost greu pentru voi, tot ceea ce v-a apăsat, tot ceea ce v-a provocat griji şi tristeţe, va fi inversat. Zeităţile şi Zeiţa Alba sunt pregătiţi în orice moment să vă trimită această energie a iubirii absolute. Vă dă puterea, de a permite schimbările. Eliberaţi-vă de închisorile voastre. A sosit timpul în care să stabiliţi legături cu Divinitatea voastră. Veţi spune celorlalţi : Puteţi avea încredere. Puteţi urma această cale, deoarece este calea spre Dumnezeu.
Reţeaua de iubire a Shambalei se va aşeza pe planeta Pământ. Vă umple steaua Tetraedru şi o va ridica în înalta energie a Realităţii Divine. Eu, Zeiţa Alba, vă spun fiecăruia dintre voi : AN’ANASHA.
Dacă aţi putea şti cât  de mult vă iubim, dacă aţi şti cât  de curajosi aţi fost la un moment dat, când aţi părăsit Realitatea Divină, când v-aţi înfăşurat în voalul uitării şi când v-aţi predat iluziei.
Cele nouă Zeităţi cât  şi Melek Metatron şi Zeiţa Alba a Shambalei sunt alături de voi.
AN’ANASHA.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.