Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Draga mea familie,

Așteptăm cu nerăbdare să sărbătorim Festivalul Kryon împreună cu voi. Sunt foarte conștientă ce efecte luminoase au energiile Festivalului asupra tuturor oamenilor care participă. Deoarece suntem un mare colectiv, lumea spirituală poate aduce cu o deosebită radianță energiile care sunt atât de importante și susținătoare pentru noi. Este cu mult mai mult decât pot cuvintele să descrie și sunt plină de AN’ANASHA. Tiparul energetic de bază este unificarea. Este un tipar energetic frumos, deoarece în această perioadă a tranziției avem nevoie de unificare.

Sunt foarte bucuroasă și ELEXIER și MONA’OHA fiecăruia dintre voi.

Sabine Sangitar

 • Seminarul de vineri – Ziua Unificării

Draga mea Familie,

Sunt bucuroasă că vă pot invita la acest Festival. Există cu mult mai mult în unificare decât doar acest cuvânt. În această perioadă este extrem de important să fiți conștienți de unificarea colectivului, nu doar să înțelegeți ce înseamnă unificarea, ci să o și simțiți. Acest seminar vă va ajuta să priviți multe lucruri dintr-o perspectivă diferită și astfel viața voastră să fie mai frumoasă și mai ușoară. Heiko El‘Shara va însoți acest seminar cu energiile lui minunate și vindecătoare.

Program seminar:

Melek Metatron va vorbi despre importanța unificării și vă va pregăti pentru zilele Festivalului cu o energie foarte specială.

Ashtar Sheran va deschide un câmp personal în voi cu mesajele lui. Acest câmp poate fi deschis doar în această perioadă. Este un câmp foarte perceptibil.

Lumina va vorbi despre unificarea vindecării colective în timp ce vă va pregăti Sufletul pentru acest eveniment. Va fi foarte emoționant.

Lady Nada va vorbi despre unificarea bucuriei de a trăi și a bucuriei cerești, deoarece ambele fluxuri energetice, împreună vor schimba în mod permanent spre bine viața voastră de zi cu zi.

Sanat Kumara va realiza un ritual de pace al marii unificări cu noi. Multă energie a trezirii va curge.

Sabine Sangitar: voi folosi limbajul uman pentru a explica multe despre unificare și voi răspunde la întrebările voastre. Astfel, ar fi bine să vă gândiți deja la întrebările care ard în sufletul vostru.

AN’ANASHA

 • Programul Festivalului

Sâmbătă 9.04.2022

 • Melek Metatron – Canalizare de bun venit – Picăturile de binecuvântare ale unificării
 • Kryon – Noile Timpuri și importanța unificării

Kryon vă întâmpină cu energia iubirii magnetice, OMAR TA SATT. Am fost ales pentru a vă aduce mesaje despre Noile Timpuri și despre importanța unificării. Cu cât se alătură mai mulți oameni în acest colectiv plin de lumină, cu atât mai repede se poate deschide QUIN’TAAS. Pregătiți-vă chemându-l pe Kryon și Lumina Nyoonică. Voi revărsa asupra voastră energia iubirii magnetice.

AN’ANASHA

 • Shiva – transformările din perioada de tranziție

OMAR TA SATT, sunetele unificării încep să curgă prin aceste cuvinte. Shiva va vorbi cu voi despre transformările din perioada de tranziție. Sunt multe schimbări care apar. Acceptați-le cu încredere, deoarece doar atunci veți simți deplina mântuire. Aveți încredere în aceste procese, ele sunt necesare și vă deschid uși prin care, dacă treceți, veți fi primiți regește.

AN’ANASHA

 • Shakti – blândețea este un înalt atribut divin

Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin, dragii mei copii umani. Vă aduc energia mamei care înseamnă profunda siguranță și certitudinea că sunteți iubiți necondiționat. Blândețea va fi o temă a mesajelor mele deoarece blândețea este un înalt atribut divin și, atunci când apare, poate realiza foarte multe. Dați-vă voie să vă abandonați și simțiți-vă iubiți necondiționat.

AN’ANASHA

 • Hel’Vitaa – perioada de tranziție de pe Planeta Markoos

Vă întâmpin pe fiecare dintre voi prin sunetele OMAR TA SATT. Sunt de pe o Planetă numită Markoos. Sunt Hel’Vitaa, medium pe această Planetă. Am fost chemat deoarece, la fel ca voi, și noi, cei de pe Markoos am experimentat o perioadă de tranziție înainte de Ascensiune. Sunt multe planete care au trecut deja prin această fază, cum este Planeta Landras. Am avut circumstanțe asemănătoare cu Planeta SOL’A’VANA și vă voi povesti prin medium-ul Sangitar.

AN’ANASHA

Duminică 10.04.2022

 • Seraphis Bey – un ritual al abundenței

Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin, sunt Seraphis Bey și vă invit să îmbrățișați energia abundenței. Mulți oameni încă nu pot accepta deplinătatea și diversitatea asociată cu ea. Vă voi spune despre legea energetică a abundenței și, în același timp, vom realiza un ritual al abundenței pentru voi. Deschideți-vă acestor energii.

AN’ANASHA

 • Îngerul Mihail – cele mai noi mesaje despre Sabia Excalibur

Vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT. Energiile lui Excalibur devin mai puternice și mai intense. Un instrument foarte puternic este la dispoziția voastră chiar acum. Îngerul Mihail vă va aduce ultimele mesaje.

AN’ANASHA

 • Elohim Vista – Noi mesaje despre Merkaba

Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin, dragii mei copii umani. Elohim Vista a fost ales pentru a vă aduce mesaje despre MERKABA. S-ar putea să fie mesaje pe care nu le-ați mai auzit până acum, dar Noile Timpuri necesită aceste mesaje noi. De aceea mă adresez fiecăruia dintre voi. Folosiți mesajele și intrați în noile energii. Așa au loc miracolele!

AN’ANASHA

 • Isus – oferiți-mi tot ceea că vă apasă

Sunt cine sunt, cine am fost mereu și voi fi mereu. Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin dragii mei copii umani. Știu că aceste timpuri nu sunt ușoare pentru voi. Mulți oameni sunt plini de frici și griji, au obosit, dar Isus vă va ajuta să simțiți atât de mult ce înseamnă să fiți aproape de mine și de lumea spirituală, să vă abandonați în deplină siguranță și profundă iubire. Vă invit să-mi oferiți tot ceea ce vă apasă, deoarece sunteți cei mai buni pe care SOL’A’VANA îi poartă. Iubirea mea pentru voi este profundă și necondiționată. Mesajele mele, energia mea va liniști și curăța întregul vostru sistem energetic astfel ca această iubire să vă poată acoperi precum o pătură.

AN’ANASHA

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.