Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sunt Melek Metatron și vă întâmpin cu sunetele din Realitatea Divină, Omar Ta Satt.
Într-o clipă, într-o singură clipă, dincolo de spațiu și timp, simțiți iubirea ființelor de lumină. Este un sentiment cald, de ocrotire, un sentiment de susținere, de siguranță și iubire. Nu trebuie să dovediți nimic, puteți doar să fiți deoarece, așa cum sunteți, așa cum noi vă vedem, vă iubim incomensurabil.
Aceste zile ale Realității Divine sunt speciale. Impulsurile Sufletului vostru au bătut la ușa voastră și ați fost pregătiți să participați aici și acum. Deseori este nevoie de curaj și, așa cum știți, curajul este un atribut divin. Curajul vă oferă forță și putere. Veți experimenta foarte multe deoarece în fiecare mesaj, în spatele fiecărui cuvânt, se află o energie care vrea să ajungă la voi, să vă iubească, să fie ancorată în voi pentru ca voi să simțiți cât de minunați sunteți în ființa voastră. Așa cum sunteți, pentru noi sunteți desăvârșiți.
Permiteți ca energia să curgă spre voi, fiți deschiși, fără îndoieli, plini de încredere. Astfel veți trăi minunile, minunile mici și mari. Este timpul pentru Vremurile de Aur, pentru miracolele din voi. Și astfel, în această clipă, în jurul vostru se află un câmp de forță care a fost construit cu multă intensitate astfel ca voi să simțiți ce înseamnă iubirea, măreția. Prin fiecare cuvânt vă puteți abandona în Mâinile lui Dumnezeu. Pur și simplu abandonați-vă și realizați cât de mult sunteți iubiți.
Picăturile de binecuvântare ale seninătății se vor revărsa asupra voastră. Este un atribut divin care se expansionează și vă oferă ocrotire, echilibru, încredere, pace. Puteți simți apartenența deoarece sunteți unii dintre noi. Luminile divine pe care le purtați în interiorul vostru, vă unesc. Vă puteți încrede în intuiția voastră, în lumina din voi, în forța creatoare, în abilitățile voastre.
Nu permiteți niciodată ca oamenii să vă spună că nu sunteți suficient de valoroși, că nu meritați. Meritați! Voi ați fost aleși, de aceea vă aflați aici – pentru a simți cum energiile vă deschid. Fiecare energie realizează ceva, fiecare energie are un efect. Și astfel, în expansionarea din voi veți simți că și abilitățile din voi se intensifică și la fel și curajul, seninătatea, lumina creatoare, încrederea, iubirea.
Prin fiecare respirație, suntem alături de voi în aceste zile. Melek Metatron rostește cuvintele A ni o’heved o’drach, sunteți iubiți incomensurabil.
Acum vor fi revărsate asupra voastră picăturile de binecuvântare ale seninătății.
(...)
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.