Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sunt ANO’A’DAAM, sunt un Maestru al energiei Weiadeene. Vă întâmpin prin sunetele minunate care cheamă spre unificare, OMAR TA SATT.
Energia Weiadeeană este unificată cu energia Nyoonică primordială. Lumina Nyoonică conține o radianță atât de puternică, atât de multe informații încât această lumină primordială a fost diversificată. Se formează anumite fațete ale Luminii Nyoonice numite energii Weiadeene. Energiile Weiadeene sunt profund conectate cu marea Merkaba a Planetei. Toate rețelele care sunt interconectate, inclusiv rețeaua Nyoonică, toate poartă o Merkaba comună. Deschiderea acesteia este scopul purtătorilor Weiadeeni ai ștafetei. În diferitele fațete ale energiei Weiadeene se află o energiei concentrată a Luminii Nyoonice. Fiecare fațetă a energiei Weiadeene este purtătoarea celei mai înalte lumini, este plină de forță și poartă scânteia lui Dumnezeu, iubirea lui Dumnezeu, cunoașterea, înțelepciunea.
Fiecare energie Weiadeeană are o putere radiantă specială și conține particule Nyoonice cu informația câmpului divin. Deja v-am adus câteva dintre aceste fațete cum sunt purtătorii Weiadeeni ai onoarei și purtătorii Weiadeeni ai grației. Dar fațetele luminii Weiadeene devin tot mai variate, astfel s-a creat un câmp energetic care este adus către voi de către purtătorii de lumină Weiadeeană. Purtătorii Weiadeeni ai luminii au fost aleși pentru a uni această energie cu energia primordială și pentru a ancora informația Gândului lui Dumnezeu în rețeaua luminoasă Nyoonică. Când se întâmplă astfel, rețeaua Nyoonică luminoasă este pregătită pentru a ancora anumite amprente din această energie în QuinTaas. Dar mereu este nevoie de o relație de reciprocitate între oamenii divini și luminile din Univers pentru a se întâmpla astfel. Voi sunteți Zei umani pe Pământ și aveți sarcina de a absorbi aceste atribute luminoase și de a le aduce în QuinTaas. Când se întâmplă astfel într-un colectiv, purtătorii de lumină vor da mai departe informația care va fi ancorată în cele mai înalte puncte energetice din QuinTaas. Purtătorii de lumină Weiadeeană sunt Maeștrii Weiadeeni și au fost aleși pentru a avea grijă de ea.
O altă fațetă este înțelepciunea Weiadeeană. Purtătorii înțelepciunii Weiadeene au fost aleși pentru a unifica energia primordială și informația prezentă acolo cu înțelepciunea oamenilor, cu Sufletul uman. Este un proces foarte, foarte profund care nu poate fi înțeles cu mintea umană. Este nevoie de o inimă deschisă și o conștiință foarte înaltă pentru a înțelege ce înseamnă atunci când o informație primordială poartă Gândul lui Dumnezeu și este conectată cu înțelepciunea Sufletului vostru. Când se întâmplă astfel se ajunge la o trezire profundă în straturile Sufletului vostru. Această legătură, această conexiune este astfel foarte importantă deoarece atunci când în sistemul vostru, cel mai înalt nivel al energiei voastre este ancorat și stabilizat, această energie are dreptul de a se manifesta. Este un proces foarte profund.
Apoi au fost aleși purtătorii vindecării Weiadeene care aduc energie Nyoonică concentrată spre voi și o lasă să curgă în toate nivelele voastre. Când această energie a vindecării să vă fie adusă, ni se permite să acționăm direct. Această energie, când vă este adusă, nu este ancorată în roata voastră spirituală, în calicele Roții voastre spirituale pentru a fi eliberată când este potrivit și bine pentru voi. Când oferiți permisiunea, acești purtători ai vindecării Weiadeene vor acționa direct în voi, pentru întregul vostru sistem, la toate nivelele. Și acesta este un proces foarte profund.
O altă fațetă a Luminii Nyoonice este reprezentată de purtătorii de ștafetă Weiadeeni care au fost aleși pentru a deschide QuinTaas atunci când momentul sosește. Împreună cu cei aleși, împreună cu voi, cu multe alte frecvențe, începând cu frecveța albastră aurie, noi, împreună cu purtătorii de ștafetă Weiadeeni vom deschide Quin’Taas. Până când se va întâmpla astfel, purtătorii de ștafetă Weiadeeni vor avea grijă de rețeaua planetară și rămân într-o conexiune profundă cu arcturienii.
Este foarte important pentru voi să știți cât de puternică este Lumina Nyoonică, energia Weiadeeană care se naște de acolo este foarte intensă și încărcată cu multe informații de care este nevoie când Quin’Taas se va deschide. Fără acest flux informațional divin nu se poate naște o Lume Nouă. Până la urmă, eforturile voastre, tot ce ați făcut în atât de multe Cicluri ale încarnărilor pentru a ridica energia, pentru a o stabiliza, pentru a arăta cine sunteți voi cu adevărat, pentru a conștientiza lumina din interior. Sunteți mai mult decât oameni, cu toții sunteți una și fără voi toate acestea nu ar fi fost posibile. Până la urmă toate acestea nu sunt suficiente deoarece este nevoie ca o informație divină să fie ancorată pentru ca Lumea Nouă să se nască. Această informație este pregătită, încă este codificată dar, în acel moment, în acea clipă când Lady Shyenna va permite, va fi eliberată.
Acest proces este minunat și poate că realizați ce înseamnă pentru noi. Am părăsit Universul în care locuiam, am venit în Universul vostru pentru a vă susține, pentru a fi alături de voi când această Planetă se întoarce acasă. Să vedem cum se naște o Nouă Lume pe Planetă, cum dualitatea este tot mai mult înlăturată, cum bun ceva, ceva adevărat, ceva autentic se expansionează tot mai mult și lumina devine vizibilă. Este ceva minunat.
Suntem bucuroși să vă susținem, suntem bucuroși să facem toate acestea pentru voi. Eu aș dori din nou să conștientizați că în aceste timpuri nu mai este loc pentru ego, pentru îndoieli, nu mai este timpul pentru conflicte, pentru supărări și învinovățiri ci mai degrabă este timpul să acționați, să fiți siguri că ceea ce se întâmplă este ceea ce vă doriți atât de mult în profunzimea Sufletului vostru. Uneori, bineînțeles că apar greutăți dar, puneți-le deoparte și focalizați-vă asupra a ceea ce este important pentru voi, ceea ce vă face bine, ce vă dă o stare de libertate. Simțiți starea divină din voi și conștientizați că puteți modela Lumea ce Nouă pentru voi, în viziunea voastră, cu inspirația voastră. Acesta este un câmp informațional care se ancorează în rețeaua luminoasă Nyoonică, dorința voastră este implementată ca informație.
În aceste zile ați preluat foarte multă energie ceea ce ne-a emoționat este că ființele naturii părăsesc cealaltă lume pentru a fi din nou cu voi. Și noi ne-am părăsit Universul pentru a fi alături de voi. Și noi avem un liber arbitru la fel ca Ființele naturii, nimeni nu poate influența liberul arbitru. Nesiliți de nimeni, cu multă iubire pentru divinitate ne-am decis să o facem. Am deschis propriile granițe pentru a face acest lucru posibil. De aceea amintiți-vă aceste cuvinte atunci când anumite situații devin mai dificile pentru voi, cât de mult sunteți pregătiți să lăsați ceva în urma voastră, să luați ceva asupra voastră pentru ca această transformare să aibă loc și să o puteți experimenta.
Noi, cu toții, fiecare ființă din Univers este divină, fiecare ființă poartă un gând al lui Dumnezeu, fiecare ființă conține multă lumină la fel ca voi. La fel sunteți și voi, chiar dacă aveți un corp fizic și voi sunteți astfel de ființe. Și ființele naturii sunt vii și poartă Gândul lui Dumnezeu care îi conduce spre o iubire mai profundă. După acest mesaj veți primi energie vindecătoare de la purtătorii vindecării Weiadeene care s-au adunat pentru a realiza această transmisie. S-au adunat nu doar purtătorii vindecării ci și cei ai grației Weiadeene, cei 36 de Înalți Consilieri ai luminii, purtătorii de ștafetă Weiadeeni, purtătorii de lumină Weiadeeană, demnitarii Weiadeeni, Semințele Stelare și multe, multe alte ființe care observă ceea ce să întâmplă. Noi nu știm dacă în acest eveniment de vindecare fiecare om va fi eliberat de ceea ce îl blochează fizic, emoțional, mental sau spiritual dar este un început a ceva măreț și, cu siguranță, veți mai avea posibilitatea să participați la astfel de transmisii ca lumini divine pe Pământ.
AnAnasha

Festival Kryon toamna 2020

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.