Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sunt Shan’Shija, plină de iubire mă îndrept spre voi, iubiții mei copii umani. Simțiți fluxul energiei pe care îl aduc și îl răspândesc prin fiecare cuvânt pe care vi-l transmit.
Câmpul Realității Divine s-a expansionat foarte mult, acest câmp care poartă sunetele QuinTaas este plin de iubire, de înțelepciune, înseamnă libertate, înseamnă siguranță, înseamnă pace, fericire. Voi sunteți o Familie a oamenilor, voi meritați să experimentați cât de frumoasă este Planeta voastră. Meritați să trăiți așa cum v-a fost menit încă de la începutul timpurilor. Nimeni nu știa cât de grea va fi dualitatea și, cu toate acestea, ați perseverat. Sunteți pe cale să experimentați ceea ce este de fapt adevărul, să fiți aproape de Dumnezeu, să fiți aproape de voi, cu fiecare respirație să simțiți cine sunteți, să folosiți puterea abilităților voastre, să fiți plini de iubire, plini de pace și echilibrați, să trăiți iubirea umană. Când QuinTaas se va deschide, va fi cea mai înaltă energie care a existat vreodată pe această Planetă. Totuși, deoarece totul are nevoie de energie, chiar și cea mai înaltă energie, un câmp energetic și mai înalt este SaMaaTah.
Planeta voastră a fost aleasă să poarte cele mai înalte energii care au existat vreodată. Doar o singură energie, o singură energie poate fi mai înaltă decât aceasta și această energie este cea a Fiului lui Dumnezeu, Isus. De aceea SaMaaTah, acest câmp a fost realizat pentru a se asigura ca acolo, în acel câmp, se va forma cea mai înaltă energie care a existat vreodată pe Planetă. SaMaaTah conține energia lui Isus, o scânteie, energia lui Isus se hrănește în câmpul SaMaa’Tah. Câmpul SaMaaTah conține Gândul lui Dumnezeu, iubirea pură a lui Dumnezeu. Acolo, în acest câmp, în QuinTaas, veți avea posibilitatea de a vă întâlni cu Isus, de a simți energia lui Christos. Când vă conectați cu SaMaaTah, toată viața voastră poate fi transformată deoarece niciunde pe Planeta voastră, niciunde nu există o energie mai înaltă, mai curată și mai binecuvântată ca în SaMaaTah. Câmpul SaMaaTah conectează Miracolele Aurii, toată energia Planetei este unificată. Prin SaMaaTah și QuinTaas este alimentat.
Foarte mulți oameni au fost aleși pentru a alimenta acest câmp. Aceasta poate că este cea mai înaltă misiune pe care o poate realiza un om. Încă nu am ajuns acolo ca toți oamenii, într-un colectiv, să poată fi duși în SaMaaTah, să pătrundă acolo. Au fost aleși 1728 de oameni care pregătesc acest câmp cu iubire profundă, cu multă atenție conștientă. Acești oameni trec prin anumite Cicluri pentru a fi mai aproape de SaMaaTah. A simți acest câmp, a-l simți este o grație pe care voi o primiți deoarece SaMaaTah va fi cel mai important câmp al gândurilor divine din QuinTaas. Cândva, într-un timp pe care voi îl veți trăi, oamenii vor vizita SaMaaTah și vor simți această energie din SaMaaTah.
 Mulți oameni, mai ales cei din frecvența albastră aurie dețin posibilitatea, atunci când aspectele lor sunt conectate, să meargă în QuinTaas. A pătrunde în acest câmp cu aspectele vii, pentru mulți oameni reprezintă cel mai important lucru. Exact acești oameni simt ce înseamnă această puritate, frumusețe, libertate, această viață. Sunt acei oameni care sunt foarte conștienți, oameni care sunt atenți, oameni care sunt smeriți deoarece știu ce grație este să simtă QuinTaas, să se apropie de SaMaaTah. Deseori, pentru acești oameni, este exact ceea ce ei au nevoie deoarece, pentru câteva clipe, pot să părăsească dualitatea și să simtă, să descopere starea lor originară, starea originară a ființei lor, a vieții lor. A intra în QuinTaas este mereu vindecător. De fiecare dată când intrați în QuinTaas, lăsați acolo amprentele voastre energetice. Când aceste amprente sunt realizate cu o profundă iubire și atenție, atunci, informația Luminii Nyoonice este ancorată în ele.
Nu contează cât de des vă întrebați: cât de mult va dura, de ce se întâmplă astfel, de ce există atât de multă confuzie, aveți posibilitatea să ieșiți din confuzie doarece voi aveți peste tot acest câmp QuinTaas și aveți posibilitatea să mergeți în acest câmp cu aspectele voastre. Mereu vor fi alături de voi Îngeri care vor avea grijă de voi, vă vor susține. Mereu atunci când au loc aceste zile ale iubirii și Înaltul Consiliu realizează pregătiri pentru colectiv, energiile atrag intențiile, strălucirea, se decide ce mesaje vor fi aduse, ce daruri veți primi, ce ființe vor vorbi. Astfel, Înaltul Consiliu a decis ca acest Colectiv să intre în SaMaaTah împreună cu Isus pentru ca Gândul lui Dumnezeu și iubirea lui Dumnezeu să fie absorbite în propria ființă. Voi, împreună, veți realiza ceva pentru SaMaaTah.
ShanShija vă va însoți, va fi alături de voi, vă va ghida. Așa va fi. Luați-vă rămas bun de la luptă, limite și pregătiți-vă pentru tot ce este bun și adevărat. Ceva frumos vă va fi adus mai mult ca niciodată. Este important să aveți încredere. Încrederea voastră va fi răsplătită. Shan’Shija nu se retrage dar port spre voi un auriu An’Anasha și rămân cu energia mea alături de voi. Vă iubesc imens de mult. Vă iubesc imens de mult... etern, etern, etern.    

Festival Kryon toamna 2020

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.