Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sunt Melek Metatron din sferele ElShaddai și vă întâmpin pe voi și întregul colectiv prin sunetele OMAR TA SATT.
Energia reînnoirii, fluxurile luminoase sosesc, se expansionează tot mai mult către locurile din Realitatea Divină. QuinTaas este deja foarte deschis. Aceste energii care circulă în Quin’Taas sunt energiile Noilor Timpuri, ale Noii Lumi. Ceea ce se naște apare și prin voi, prin fiecare dintre voi și prin colectiv. Fiecare energie reacționează la sentimentele și gândurile voastre și atitudinea voastră, la acțiunile voastre. Energia reacționează înmiit. Dacă voi trimiteți chiar și un singur gând plin de iubire îl veți primi înapoi de mii de ori mai intens. De aceea, aceste zile, cu întregul colectiv sunt foarte importante deoarece nu doar vă sunt aduse aceste energii prin mesaje, vă sunt ancorate energiile în sistemul vostru ci înseamnă că Noua Lume, Acasă se extinde tot mai mult și mai sunt doar câțiva Pași. De aceea este atât de important mai ales în aceste timpuri să fiți clari în gândurile voastre, să vă aliniați, să recunoașteți lumina, să mergeți pe urmele iubirii. Sunt multe posibilități pentru sistemul vostru dar uneori nu este ușor pentru voi să păstrați calea dreaptă a structurii din voi. Frământările care vă preocupă vă împiedică uneori. De aceea este atât de important să puneți mintea deoparte și să permiteți noilor energii să sosească în cea mai profundă parte a Sufletului vostru deoarece strălucirea acestei lumini înseamnă o intensificare a energiei, o intensificare a conștiinței și este nevoie de toate acestea în această perioadă de tranziție.
Deseori am transmis mesajele că perioada de tranziție va fi foarte confuză pentru mulți oameni sau poate fi resimțită ca fiind haotică. Dar dacă privim energiile, lumina, expansiunea și cum circulă rețeaua atunci vedem claritatea, frumusețea și o enormă expansiune.
Deseori oamenii se întreabă dacă un singur om sau o colectivitate pot realiza ceva. Eu, Melek Metatron, Ochiul lui Dumnezeu vă pot spune că fiecare om poate contribui ca Noua Lume să ia naștere cât mai curând și QuinTaas să se deschidă. Noi am văzut schimbările energetice atunci când Cristalul AN'THEAA v-a fost adus. Noi am văzut cât de mult s-a intensificat mișcarea energiilor și Respirația lui Dumnezeu a început să circule mai repede. Toate acestea nu sunt doar oportunități, sunt fapte care se petrec, adevărul care își caută calea și pe această Cale energia strălucește. Această strălucire este cea care aduce în voi dorul de a merge mai departe, de a merge drept. Să știți că nu contează ce se întâmplă în această perioadă de tranziție, există o singură Cale, Calea spre noua energie în Noua Lume.
Lăsați în urmă ceea ce este vechi. Poate nu este ușor să vă eliberați de frici dar este important, este foarte important deoarece este Planeta voastră, Casa voastră, Viața voastră pe care voi o alegeți să fiți în sănătate, iubire umană, prosperitate, sentimentul de a fi acasă, echilibru, iubire, pace profundă. Toate acestea vă așteaptă în QuinTaas, toate acestea înseamnă Noua Lume.
Uneori poate vă gândiți că nu se va întâmpla cu adevărat dar dacă priviți în urma voastră, în urmă cu mulți ani din timpul liniar, atunci când v-am adus atât de multe mesaje pe care nu credeați că se vor întâmpla dar s-au întâmplat. Astfel este deoarece adevărul își caută mereu calea. Energiile circulă foarte repede și se expansionează în aceste timpuri. Uneori nu vă simțiți doar confuzi că vă și confruntați cu simptome ale corpului de lumină dar în această zi multe se vor se vor transforma. Prin Cristalul AN'THEAA se vor transforma multe deoarece noi facem totul pentru a vă susține, pentru a fi alături de voi, pentru a vă proteja deoarece vă iubim foarte mult și totuși voi sunteți cei care decideți, voi decideți pentru viața voastră, pentru ființa voastră, ceea ce doriți, ce doriți să lăsați în urma voastră, unde doriți să mergeți – acestea sunt decizii pe care voi le luați. Noi vă putem susține și putem vedea prin fiecare respirație strălucirea din lumina voastră, ce este în Sufletul vostru și veți fi răsplătiți deoarece chiar dacă voi aveți un corp fizic, nu veți părăsi Planeta ci vă veți întoarce la starea originară pe care o meritați și pentru care ați fost creați.
Și astfel, din nou, Sursa Divină revarsă asupra voastră Picăturile de binecuvântare ale compasiunii. Energia compasiunii se extinde prin voi prin aceste picături ale binecuvântării și puteți simți mai profund ce înseamnă atunci când Melek Metatron vă spune că sunteți cu mult mai mult decât doar oameni.
Sunteți iubiți incomensurabil.
An’Anasha

Festival Kryon toamna 2020

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.