Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ultima parte
Transmisie Isus
Sunt cine sunt, cine am fost mereu și voi fi mereu, prietenul vostru, însoțitorul vostru. Dragii mei copii umani, simțiți cât sunt de aproape de voi, simțiți iubirea mea pentru voi. În aceste clipe vă sunt foarte aproape, sunt foarte aproape de voi. Vă șoptesc - sunteți iubirea vieții mele.
În aceste zile ați primit foarte multe energii intense și luminoase și multe inițieri. Transformarea cea mare se realizează acum iar voi puteți simți adevărul tot mai profund. Toate acestea, tot ceea ce ați realizat a fost foarte luminos. Ați ajutat ca oamenii de pe această planetă să fie puțin mai fericiți, să poată simți mai multă iubire și să-și înalțe conștiința deoarece colectivul, această forță mare, are un efect nu doar asupra oamenilor din jurul vostru, această energie circulă în toată lumea.
Iubirea se răspândește, iubirea este ceea ce îi apropie pe oameni. Atunci când oamenii sunt apropiați, când simt că sunt respectați și onorați, atunci ei sunt dispuși să permită iubirii să circule iar lupta se oprește. Nu doar lupta din exterior ci mai ales lupta din interior. Atât de mulți oameni au pierdut foarte multe. Mulți oameni nu mai au susținere, se simt singuri și înfricoșați. Acest colectiv permite ca și acei oameni care sunt plini de îndoieli și se simt singuri, și lor să le fie adusă iubirea și puterea voastră. Încrederea voastră contribuie cu mult mai mult decât credeți. Se petrec multe evenimente energetice și chiar și Lady Shyenna, acum, în aceste zile, a preluat multă energie. Colectivul a preluat multă energie, fiecare dintre voi a preluat multă energie. Toate acestea le veți putea simți în următoarea perioadă tot mai mult și tot mai profund.
Fiecare inițiere, fiecare mesaj, fiecare cuvânt, a avut un efect în profunzimea Sufletului vostru și transformarea nu este doar perceptibilă, este și vizibilă. Foarte emoționant pentru noi, pentru Înaltele Lumini din Univers, este că ființele naturii au avut încredere în voi și acest lucru arată cât de multă iubire purtați în voi. Aceste ființe vă vor susține în călătoria în Noua Lume, la QuinTaas. Au fost mulți Îngeri, multe ființe alături de voi și în timp ce voi aveați ochii închiși, erau așezate lângă voi pentru a vă transmite iubirea lor.
În aceste zile, energia Sa’Maa’Tah s-a expansionat. A fost minunat, este minunat și va fi minunat. Veți putea simți după aceste zile că încrederea voastră devine mai profundă. Veți iubi Lumina Nyoonică și energia Weiadeeană.
La final, vom revărsa asupra voastră Picăturile Binecuvântării ale Compasiunii și Bucuriei. S-au adunat foarte multe ființe pentru a participa. Toate aceste ființe vă privesc cu multă iubire și vă spun An’Anasha pentru încrederea voastră.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.