Noutăți

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  
Vibrația Zilei
Acordați-vă câteva clipe pentru a vă conecta cu energiile zilei. Aceste vibrații zilnice poartă energiile frecvenței albastre-aurii și au un efect profund. Dacă simțiți că aparțineți de această frecvență, energiile vă vor însoți de-a lungul zilei.
   27 Septembrie 2022
Vibrația de astăzi este adusă de Semințele Stelare.
 Draga mea Familie,
 Astăzi sunt transmise energiile Semințelor Stelare.
 Pentru conștiința oamenilor înseamnă:
 Cântecele Semințelor Stelare au un efect de echilibrare și liniștire. Conțin multe energii care vă sunt benefice. Lăsați-vă purtați se sunete și simțiți conexiunea cu tot ceea ce este. Folosiți Cristalele SAMURAS - RA'DA'SHA'NORI și LI'MA'VA.
  Vă doresc o zi minunată!
 Sabine Sangitar 
 
Semintele Stelare

 Arhiva Vibratia Zilei 

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.