Draga mea Familie,

În curând vom sărbători din nou Festivalul Iubirii împreună. De fiecare dată când încep să scriu aceste prime cuvinte, simt imensa iubire față de voi și bucuria mea este imensă. Fiecare Festival are o mare însemnătate. Și de această dată vor sosi cele mai înalte energii, de aceea este bine să vă împământați bine la toate nivelele înainte cu câteva zile. Pregătirile pentru Festival au început deja de mult timp și le veți putea simți. Heiko El‘Shara va lucra cu voi la Festival prin meditațiile lui energetice vindecătoare. Tiparul de bază al Festivalului este Seninătatea.

Așteptăm cu bucurie aceste zile pentru a ne conecta profund cu toată lumea,

A voastră - Sabine Sangitar 

Vineri – 22 octombrie 2021 – Seminar ”Atributele divine”

În aceste timpuri, importanța atributelor divine este menționată foarte des în mesajele lumii spirituale. Deseori am impresia că mulți oameni nu știu exact ce sau cum ar trebui să folosească sau să aplice Atributele Divine și ce măreție se află în ele. Așa că, împreună cu Heiko El’Shara, vă vom ajuta să înțelegeți cu adevărat Atributele Divine, să le aplicați cu intensitate și să le folosiți.

 • ·         Melek Metatron – Atributele Divine
 • ·         Isus – Atributele Divine ale Templului SA'MAA'TAH
 • ·         Shakti – Cum puteți folosi Atributele Divine pentru voi
 • ·         Sanat Kumara – Atributele Divine pentru Lady Shyenna
 • ·         Sabine Sangitar – Explicații

Dacă vă ofer un exemplu, poate veți înțelege mai bine importanța Atributelor Divine:

Atributul Divin ”curaj” poartă energia puterii, forței și cunoașterii. Este un atribut care absoarbe multă energie și o poartă mai departe. Acest atribut este asociat și cu bagheta magică, printre altele. Când îl chemați, primiți un câmp al puterii, forței și cunoașterii. De aceea este mereu benefic să-l folosiți atunci când călătoriți cu Merkaba, când acționați cu bagheta magică și în special când doriți să acționați dar și când invocați dorințele voastre.

Avem nevoie de multe Atribute Divine pentru a putea deschide Quin’Taas, așa că așteptăm cu nerăbdare să facem acest Seminar împreună.

Sabine Sangitar și Heiko El‘Shara

 

Sâmbătă – 23 octombrie 2021 – Festivalul Kryon

 • ·         Melek Metatron – Picăturile de binecuvântare ale seninătății
 • ·         Kryon – Transformările
 • ·         Îngerul Chamuel – Iubirea umană în schimbare
 • ·         Isus – Recunoașteți semnele timpurilor
 • ·         Îngerul Mihail – Sabia Excalibur

Duminică – 24 octombrie 2021 – Festival Kryon

 • ·         Lady Shyenna – Compasiune
 • ·         Lanos’Taaig – Energia Maestră Weiadeeană
 • ·         Melek metatron – Sunetul divin
 • ·         Îngerul Iubirii – Mesajele susținătoare ale vindecării la toate nivelele
 • ·         Isus – Marea meditație a păcii pentru toți oamenii din această lume

 

Canalizările se pot schimba. Colectivul este privit mereu pentru a fi alese mesajele cele mai potrivite.

Programul începe în fiecare zi  începe de la ora 11:00 și se termină în jurul orei 17:00. În afară de pauza de prânz din intervalul de timp 13:30 – 15:00 vor exista și alte pauze mai mici care vor fi anunțate la momentul potrivit.

Locație, rezervare și prețuri:

În România vom organiza Festivalul în județul Hunedoara și vom urmări în direct transmisia video din Germania. Locația va fi aleasă în funcție de numărul de participanți și eventualele reguli impuse de pandemie.  

Costul total este de 50 de euro/persoană la care se adaugă cazarea, mâncarea, transportul...

 

Vă rugăm să ne anunțați din timp dacă intenționați să participați pentru a putea găsi locația cea mai potrivită. Contact: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.