Noutăți

 

 

 

 

 
Festival Kryon primăvară 2021
16-18 aprilie 2021
Draga mea Familie,
În sfârșit a sosit din nou timpul să sărbătorim Festivalul Iubirii. De la un Festival la altul, tot mai mult îmi doresc să fim împreună. Chiar și când sărbătorim împreună de departe, colectivul poate fi simțit foarte intens în energia, iubirea și comunitatea sa. În aceste timpuri este nevoie de pregătiri speciale deoarece fiecare energie are un efect mult mai puternic în strălucirea sa. Majoritatea dintre voi pot simți schimbările de la toate nivelele și de aceea este mai important ca niciodată până acum să fim într-un colectiv mare și să ne conectăm unii cu ceilalți. Tiparul de bază al Festivalului este Magia.
Heiko El’Shara și eu așteptăm cu nerăbdare aceste zile și vă vom trimite în avans multă energie sub formă de Cristale.
A voastră
Sabine Sangitar
 
Programul Festivalului
Vineri, 16 Aprilie 2021 – Seminar Sangitar -  Înțelegerea spirituală a Noilor Timpuri
M-am gândit de mult timp la ceea ce este important acum astfel încât fiecare participant să beneficieze cât mai mult posibil de Seminarul de vineri deoarece această zi este mereu ceva special și servește și ca pregătire pentru Festival. Știu din nenumăratele email-uri primite, că oamenii au foarte multe întrebări și nu a fost timp suficient pentru a răspunde la tot ceea ce este atât de important. Așa că voi folosi această zi pentru a oferi mai multe explicații.
Mă bucur mult pentru această zi și doar vă pot recomanda să fiți prezenți.
A voastră,
Sabine Sangitar
Cu siguranță voi oferi explicații despre următoarele subiecte:
Structura corpului spiritual de lumină
Eficiența și modul de lucru cu Merkaba
Quin’Taas
SA'MAA'TAH
Transformările cu și în perioada de tranziție
Dorințe, speranțe, tristeți și îndoieli
Simt să vorbesc și despre Lumina Nyoonică și fațetele Weiadeene: Cum folosesc energia pentru mine? Cum pot crea mai multă vindecare?
 
Sâmbătă și Duminică, 17-18 aprilie 2021 – Festivalul Kryon
Melek Metatron – Transmisie de bun venit/ Picăturile de binecuvântare ale puterii creatoare
Myriel – Magia din schimbare
Isus – Magia schimbării
Îngerul Chamuel – Eliberarea de durerile emoționale care au mai rămas
Kryon - Quin’Taas
Ashtar Sheran – Călătoria la Pacea Galactică
Sai’Ba‘Emh – Aprindem Focul Nyoonic
La’La’Mah – Lumina zânelor crează Miracole
Melek Metatron – Întrebări pentru voi
Grace – Inițiere magică
Îngerul Iubirii – Inițiere în lumina divină creatoare care luminează în voi
 
Produse: am o surpriză pentru voi la seminarul de vineri
 
În pauze: este o plăcere deosebită pentru mine să vă pot anunța că Beatrice Reszat va citi din minunata sa carte ”Carte de încurajare pentru visători”, în timpul pauzelor.

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.