În această Toamnă ne vom întâlni tot în Brașov pentru a participa la Festivalul Kryon din Germania prin intermediul transmisiei on-line. Toate informațiile transmise vor fi traduse în limba română.Vă așteptăm pe toți cei care alegeți să experimentați acest eveniment și simțiți implusul sufletului de a accesa aceste înalte energii împreună cu noi. Vă rugăm să ne anunțați cât mai repede posibil de intenția voastră de participare pentru a ne ajuta să ne putem ocupa cât mai liniștiți de toate aspectele legate de organizare.

În pauzele dintre transmisii veți putea vizita un mic târg de produse naturiste și spirituale. Vor fi prezente și produsele școlii Kryon pe care le găsiți în secțiunea Shop de pe site-ul nostru www.scoalakryon.ro. Îi invităm pe toți cei care creează și/sau comercializează astfel de produse să ne contacteze pentru a le rezerva un loc de expoziție. 
Donația sugerată pentru cele 2 zile de Festival este de 50 ron/persoană.

Pentru mai multe informații și rezervarea locului vă rugăm să ne contactați la adresa de mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sau la telefon 0744 274 582 Nora Amba

 

Program

Sâmbătă 28 octombrie 2017

11:00 - 13:00

o   Kryon - Channeling de bun venit

o   Melek Metatron - Picăturile de binecuvântare ale manifestării

o   Mama Maria - Un channeling plin de miracolul auriu

13:00 - 15:00

o   Pauză

15:00 - 16:30

o   Lady Amethyst - Energia deciziei

o   Seth - Întrebări și răspunsuri

16:30 - 17:30

o   Pauză

17:30 - 18:30

o   Grace - Exerciții și introducere în marea Manifestare

o   Melek Metatron - Inițierea în acceptarea și absorbția energiei manifestării

Duminică 29 Octombrie 2017

11:00 - 13:00

o   Isus - Fiți pregătiți pentru Nou, fiți pregătiți pentru profunda iubire și solidaritate

o   Lady Nada - Vă văd

13:00 - 15:00

o   Pauză

15:00 - 16:30

o   Toth - Puterea manifestării

o   Isus - Pregătirea pentru Walk-In

16:30 - 17:15

o   Pauză

17:15

o   Îngerul uriel - Wlak-In (nu va fi transmisă on-line)

 

Familia mea cea mai iubită,

S-au întâmplat deja atât de multe în această a 3-a linie temporală! Plină de entuziasm pot acum să vă aduc informațiile pentru noul Festival Kryon. Și pentru mine, ca medium, de fiecare dată, totul este conectat cu multe așteptări și bucurie deoarece, odată cu programul Festivalului și cu informațiile primite de la Lumea Spirituală, intru energetic în pregătiri. În aceste pregătiri energetice au loc foarte multe schimbări, putere pură și un foarte intens schimb are loc în acest timp. Deseori, exact în această perioadă sunt eliberate noi fluxuri energetice care conduc deja în avans spre mici sau mari miracole. De fiecare dată sunt curioasă care va fi tiparul energetic de bază. Când termin cu aceste rânduri, pe care mereu vi le transmit plină de bucurie, mă conectez cu lumea spirituală. De obicei Melek Metatron este primul care îmi aduce informațiile despre Festival și despre tiparul energetic de bază.

Așa că tot ce vrem să vă spunem - eu, Heiko El’Shara și întreaga echipă - este că vă așteptăm cu bucurie și vom face tot posibilul ca să vă simțiți confortabili și în siguranță cu noi. Într-o profundă conexiune cu voi, voi începe acum să mă conectez cu lumea spirituală.

A voastră

Sabine - Sangitar

 

Transmisie Melek Metatron

Prin sunetele divinității, TORA’AN‘TARIA, vă întâmpin. OMAR TA SATT iubiții mei oameni. Prin aceste cuvinte încep deja pregătirile pentru zilele iubirii care urmează și pe care le vom sărbători împreună. Tiparul de bază al acestui Festival este marea manifestare. Scopul energetic în aceste zile va fi ca abilitățile voastre să se expansioneze atât de mult încât să puteți simți ce înseamnă cuvintele: Sunteți mai mult decât oameni. Permiteți pregătirilor energetice să aibă loc expansionându-vă intenția și permițându-ne să acționăm cu energiile pregătitoare, în iubire pentru voi. Simțiți deja energia prin cuvintele pe care Ochiul lui Dumnezeu, Melek Metatron vi le spune: Sunteți iubiți imens de mult! AN‘ANASHA

********************************************************************************

Melek Metatron - Picăturile de binecuvântare ale manifestării

֎

Kryon - Transmisie de bun venit

Sunetele OMAR TA SATT exprimă iubirea dintre noi și permit imediat Merkabei voastre să circule mai repede. Cu energia mea a iubirii magnetice vă întâmpin la zilele iubirii și expansiunii energetice. Mintea poate capta cuvintele dar voi cu conștiința voastră sensibilă și înaltă puteți deja simți energia. Abandonați-vă și bucurați-vă de cuvinte, de energii, de iubirea susținătoare, de siguranța și profunda pace pe care vi le aduc aceste cuvinte. Permiteți intenției voastre să strălucească iar noi vă vom păzi și iubi deoarece voi sunteți unii dintre noi. Vedem lumina divină din voi.

AN’ANASHA

֎

Toth - Puterea Manifestării

Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin. Misiunea mea la acest Festival este să vă aduc mesajele despre marea Manifestare. Vă voi spune cum să faceți ca viziunile voastre să devină realitate. Ce înseamnă manifestarea și ce rol joacă spiritul mistic vindecător. Puterea manifestării a început. Vă transmitem această putere și o eliberăm.

AN’ANASHA

֎

Seth - Întrebări și răspunsuri

Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin în lumina energiilor minunate. Simțiți lumina divină pură din voi, permiteți aripilor voastre să se deschidă. În adevăr nu există ”dar” și ”poate” există doar o singură decizie. La acest Festival, misiunea mea este să vă adresez întrebări. Voi veți decide dacă doriți să răspundeți la aceste întrebări din liniștea din voi. Acestea vor elibera o putere enormă care vă va ridica în vibrații și mai înalte. MONA‘OHA deoarece adevărul își găsește propria cale.

AN’ANASHA

֎

Grace - Exerciții și introducere în marea Manifestare

Eu, Grace, vă întâmpin prin sunetele OMAR TA SATT și vă ajut să fiți inspirați de energia, de iubirea și de cuvintele mele. Sunt purtătoarea razelor argintii ale manifestării. Prin exerciții vă voi ghida spre a aplica manifestarea într-un mod diferit față de cum ați făcut până acum. Un val al Noii Energii a apărut pe Planeta voastră. Împreună vom alimenta această energie și vă vom introduce în marea Manifestare.

AN’ANASHA

֎

Lady Amethyst - Energia deciziei

Cu o profundă iubire mă îndrept spre voi prin cuvintele OMAR TA SATT și vă întâmpin. Misiunea mea la acest Festival va fi să vă aduc mult mai aproape energia deciziei. La acest Festival voi aprinde în voi o energie care va face posibilă pentru voi luarea deciziilor mult mai clar și mai conștient. În aceste Timpuri Noi deciziile sunt foarte importante și fiecare decizie declanșează ceva energetic în voi. Ascultați cuvintele mele, simțiți puterea energiei mele pe care o revărs peste voi.

AN’ANASHA

֎

Lady Nada - Vă văd

Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin Shimaa. Voi sunteți luminile sufletelor de pe SOL’A’VANA. Sunteți reprezentații luminii în corpuri fizice. Cât de des ați visat să fiți văzuți? Să fiți percepuți ca ceea ce sunteți cu adevărat? Eu, Lady Nada, vă văd. Vă iubesc imens de mult iar bucuria mea este foarte mare pentru că, în acest Festival, vă pot ajuta să simțiți ce înseamnă să fiți văzuți, să fiți iubiți necondiționat exact așa cum sunteți. Vă binecuvântez cu iubire și bucurie cerească. Vă veți simți într-o profundă iubire și siguranță. Conectați-vă deja cu mine și rostiți cuvintele ANATAA MAA.

AN’ANASHA

֎

Melek Metatron - Inițierea în acceptarea și absorbția energiei manifestării

Ochiul lui Dumnezeu se îndreaptă spre voi. Prin sunetele OMAR TA SATT iubirea dintre noi se expansionează și devine mult mai perceptibilă pentru voi. Eu însumi, Melek Metatron, voi realiza o inițiere cu voi în aceste zile ale iubirii și celebrării. O inițiere unică care vă va ajuta să acceptați și să absorbiți energia manifestării. Veți simți curajul de a acționa și de a vă schimba viața așa cum este bine și potrivit pentru voi. Sunteți iubiți imens de mult.

AN’ANASHA

֎

Mama Maria - Un channeling plin de miracolul auriu

Prin sunetele OMAR TA SATT vă întâmpin. Lăsați ca toate Miracolele iubitoare să se întâmple. Vă voi vorbi și eu și Isus și vă vom atinge profund în Sufletul vostru. Lăsați-vă ghidați de Sufletul vostru. Fiecare cuvânt va fi îmbogățit și alimentat energetic. Acest channeling unic va fi rostit colectivului dar va fi adaptat fiecărui corp de lumină în parte. Va fi plin de miracolul auriu pentru voi. Vă iubesc atât de mult! Simțiți valul siguranței, căldura și pacea.

AN’ANASHA

֎

Isus - Fiți pregătiți pentru Nou, fiți pregătiți pentru profunda iubire și solidaritate

Iubiții mei oameni, sunt alături de voi în întreaga mea iubire și aduc sunetele OMAR TA SATT în valul energiei iubirii. S-au întâmplat atât de multe pe SOL’A’VANA. Mesajele mele vor ajunge în energia sufletului vostru. Voi revărsa ANA’ANARAA peste voi și vă voi ajuta să simțiți mântuirea. Fiți pregătiți pentru Nou, fiți pregătiți pentru profunda iubire și solidaritate. Sunt Isus, prietenul și însoțitorul vostru. Vă iubesc imens de mult!

AN’ANASHA

֎

Isus - pregătirea pentru Walk-In (intrarea în corpul medium-ului)

Iubiții mei oameni, vă voi pregăti pentru Walk-In prin cuvinte și printr-o inițiere. Vom cânta și veți putea să vă abandonați pentru ceea ce Uriel vă va aduce.

֎

Uriel - Walk-In

֎

Familia mea cea mai iubită,

Deabia aștept Walk-In -ul cu Uriel. Va fi unul foarte intens și plin de putere. Conectați-vă cu Îngerul Uriel și folosiți Cristalele AN’ANASHA (Recunoștință) – PRADNA (Putere) – JAWES (Putere creativă) și SOL’A’VANA (Sunetul perfect/Unificare)

 

Sabine-Sangitar

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.