Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: Oricând îmi spune cineva ceva, mereu verific dacă a fost o viziune interioară. Din ce am auzit, viziunea interioară se arată mult mai intens în visele lucide – zona intermediară dintre vise și trezie.
O viziune interioară este o experiență care vă arată ceva: momente ale spiritualității voastre, o înțelepciune subită sau sunteți conduși într-un loc care are o anumită însemnătate pentru voi.
Ne putem susține în a avea viziuni interioare în vise lucide?
Sabine Sangitar: Da, puteți. Când vă scufundați în viziunea interioară, este ca și cum ați intra repede într-o transă. Și aici mintea joacă un rol și apare mereu întrebarea: ”Cu ce mă mai amețesc din nou? ” și așa energiile se retrag. Este important să le acceptați și aici este marea problemă.
Ajută dacă, de exemplu, înainte să mergem la culcare conștientizăm că este posibil să avem o viziune interioară?
Sabine Sangitar: Da!
Sunt energii speciale pe care să le invocăm pentru a susține o viziune interioară?
Sabine Sangitar: Îngerul Auriu din voi, Sinele vostru mai Înalt și tot ceea ce vă este familiar din câmpul spiritualității. 
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.