Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: Verific ritmul Respirației lui Dumnezeu în fiecare zi. Se poate observa foarte bine cum un Cristal este alimentat mult mai puternic atunci când Respirația lui Dumnezeu se intensifică. Acum, Respirația lui Dumnezeu are deja o putere foarte mare. Sunt Cristale care se alimentează incredibil de mult. Este cazul, ca exemplu, al tuturor Cristalelor care au legătură cu încrederea.
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.