Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: Lumina Prosonodo a fost mereu și va fi mereu una dintre cele mai puternice energii din întregul Univers. Acum sosește timpul, în Noul Ciclu, când toate intră în joc. Când cineva se conectează cu Lumina Prosonodo, viața lor se poate schimba într-un minut!
Cu toții știm deja toate acestea din Pașii realizați. Deja suntem conectați cu Lumina Prosonodo iar în noi declanșează deja ceva diferit.
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.