Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: Sunt multe opțiuni și toate sunt foarte simple. Cea mai simplă formă de conectare cu Sursa Divină este o rugăciune foarte simplă rostită din inimă sau folosirea numelui originar. O altă opțiune ar fi deschiderea spre fluxurile energetice care curg pe Planeta noastră. Toate acestea sunt foarte simple.
Totul legat de divinitate este foarte simplu; ceea ce complică lucrurile este chiar omul. Oricând aveți timp, rostiți ceva din inima voastră folosind cuvinte simple și deja sunteți conectați la Sursa Divină.
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.