Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: Nu știu dacă ai parcurs cei 48 de Pași sau Cei 36 de Pași care au înlocuit cei 48 de Pași și conțin toate tiparele energetice din aceștia. Nu știu nici la ce Pas te-ai oprit. Dacă te-ai oprit la Pasul 12, nu mai trebuie să repeți toți Pașii. Este dificil de răspuns deoarece ar trebui să răspunzi și la întrebarea: Care a fost intenția ta când ai parcurs Pașii? Ce ai simțit? Ce au cauzat pentru tine? Sunt răspunsuri la care doar tu poți răspunde.
Știu că cei 36 de Pași pot părea scumpi pentru unii sau poate sunt probleme financiare dar vă pot spune: nici nu puteți compensa Pașii cu bani. Pentru mine acești Pași înseamnă foarte mult și la fel simt și alte mii de oameni. Consider că este doar o decizie care depinde de fiecare.
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.