Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: Grupul Wedaa este format din cei aleși. Nyroos a fost o încarnare foarte plictisitoare deoarece nu s-a întâmplat nimic – cu excepția faptului că oamenii au avut din nou oportunitatea de a decide dacă doresc să continue să se încarneze pe această Planetă pentru a finaliza lucrarea lui Isus.
Grupul Wedaa a fost format dintr-o mare comunitate de oameni diferiți. Pot vorbi doar pentru frecvența albastră-aurie acum, dar acești oameni s-au întâlnit mereu și mereu. Comunitatea este ceva frumos și invocând energia Wedaa, este mult mai probabil să aducă opusul cosmic decât orice altceva.
Și acționează și în prezent?
Sabine Sangitar: Da, în special acum!
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.