Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: Lumina este o ființă luminoasă care are multă energie a vindecării. Marea abilitatea a lui Lumina este unificarea – unificarea și manifestarea luminilor fizice. Cu greu poate cineva să facă acest lucru la fel de bine ca Lumina.
În perioada Atlantidei, Lumina a fost o Înaltă preoteasă. Au fost diferiți preoți. Erau Preoți Înalți ai vindecării, Preoți Înalți ai misticismului... și Lumina a instruit practic oamenii în acest proces al preoțimii, în aceste Cicluri. 
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.