Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: Da, aceștia sunt oamenii extrem de sensibili și foarte solicitați în aceste timpuri. Bineînțeles că nu este prea plăcut să simți atât de multe, dar este o mare putere. Nu ar trebui niciodată să uitați că aceasta este una dintre cele mai mari abilități pe care le-ar putea avea un om! Delimitarea funcționează de exemplu prin Chakra Edinaa sau prin împământare, în planul mental cu spiritul mistic vindecător sau pur și simplu prin a așeza Cristale pe Raza Inimii, mereu împreună cu El’Gotsha (eliberare).
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.