Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: Nu! Toți cei care lucrează astfel sunt familiari cu blocajele din exterior. Aș putea spune foarte multe despre ele. Întrebarea este: Ce anume te-ar opri și te-ar face să renunți? Și unde este bariera ta interioară? Deseori aceasta este oglindită. S-a observat acest aspect deseori la seminarile cu instructori când este adresată întrebarea legată de permisiunea de a lua bani pentru munca realizată. Dacă cineva este ferm în această intenție și, de asemenea, o simte, atunci se va și manifesta.
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.