Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: Se întâmplă astfel deoarece Sherin este păzitoarea Semințelor Stelare și acest lucru aduce mai multă putere în vibrațiile ei. Rafael nu este un păzitor. Rafael este de fapt un Arhanghel după numele lumesc și Sherin este un păzitor. Nu ar trebui judecat deoarece în cosmos este complet diferit față de existența umană. Păzitorii au sarcini mai diferite și de aceea este luată cea mai puternică parte ca frecvență originară.
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.