Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: Nu, nu. Îngerii sunt deseori chemați prin numele lor deoarece acele sunete contează. Ele acționează precum o întâmpinare, o permisiune. Și Îngerii au nevoie de permisiune pentru a acționa și, bineînțeles că totul devine mai intens atunci când sunt chemați prin sunetele lor. Nu este nevoie să spuneți Arhanghel sau altceva. Apoi ar fi chiar și mai bine să spuneți ”Ehyeh Asher Ehyeh” (sunt ceea ce sunt) dar nu este nevoie neaparat. Dacă vă conectați cu acea energie și rostiți sunetele, e suficient. Există multe ființe ale luminii care acționează dar pe care nu le cunoașteți deoarece nu sunt sunete în limbajul uman pentru ele – amintiți-vă de ființa de lumină numită de noi 12.
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.