Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: În primul rând, ambele sunt adevărate. În plus, împământarea este deseori conectată cu culoarea albastră a Razei deoarece misticismul și magia sunt foarte înalt dezvoltate sau, mai bine zis, este o energie foarte expansionată care include multe. Mereu are de-a face cu misticismul și magia în planul mental la fel ca cei care, de exemplu au însemnătatea de ”spirit mistic vindecător” sau ”putere magică” ș.a.m.d.
Pentru voi puteți folosi aceasta prin a permite misticismului să intre, ca de exemplu cu Frecvența Syron sau pur și simplu prin Spiritul Mistic Vindecător care dizolvă gândurile colective ale dualității din mintea voastră. Nu pot răspunde pe scurt... pentru asemenea răspunsuri, oamenii ar trebui să parcurgă Pași sau să participe la seminarii. Nu pot răspunde doar prin câteva cuvinte. Este o călătorie spirituală.  
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.