Noutăți

 

 

 

 

 
Sabine Sangitar: Animalele experimentează aceste timpuri la fel de intens ca noi, oamenii. Poate oamenii au observat și că modul de comportament al animalelor de companie sau al animalelor în general, s-a schimbat. Instinctele animalelor sunt mult mai expansionate și mai sensibile. Acest proces nu este ușor pentru animale.
Pentru o conexiune mai profundă puteți cere canalizarea numelui lor originar. 
 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.