Noutăți

 

 

 

 

 
Numele originar este pronunțat, de obicei, așa cum este scris – cu câteva excepții – dar pronunțarea nu este atât de importantă. Mult mai important este ca fiecare literă, fiecare sunet să fie rostit. Este important deoarece este o secvență a sunetelor amprentei voastre iar Sufletul vostru cunoaște această amprentă, cunoaște aceste sunete și cu cât folosiți mai des numele vostru originar, îl rotiți și îl purtați cu voi, cu atât mai mult vă veți deschide și cu atât mai conștient veți percepe energiile. Prin folosirea numelui originar și accesul în lumea spirituală și energetică devine mult mai ușor.
Ceea ce este foarte important pentru mine legat de numele originare: nici nu vă puteți imagina cât de multe nume originare am canalizat deja de-a lungul a 20 de ani. Literele noastre sunt limitate și apar mereu nume originare asemănătoare. Cu toate acestea, fiecare nume – chiar dacă este asemănător cu altul – este diferit pentru fiecare persoană. Nu există 2 nume originare identice care să conțină același tipar.
Este, de asemenea, important să știți că dacă, de exemplu, 2 oameni au numele originar Mara, literele sunt la fel dar fiecare Mara are ceva specific și unic și astfel, nu există nume originare identice.
 

 

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.